Росспоживнагляд розпочав перевірки на українських сирзаводах

Дата публікації
Перегляди
1281
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росспоживнагляд розпочав перевірки на українських сирзаводах

Фахівці Росспоживнагляду вже працюють на сирзаводі

Російські інспектори з ветеринарною та фітосанітарною службами не співпрацюють, а зв'язувалися безпосередньо з підприємствами.

Фахівці Росспоживнагляду прибули в Україну для інспекції українських виробників сирів, чия продукція потрапила під заборону в РФ, і вже приступили до роботи, повідомив представник державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

"Так, вони приїхали, вже працюють", — сказав представник держслужби.

При цьому, за його словами, російські інспектори з ветеринарною та фітосанітарною службами України не співпрацюють, а зв'язувалися безпосередньо з підприємствами, а питання інспектування регулювали з міністерством аграрної політики та продовольства.

На початку візиту представники російського відомства провели зустріч з першим заступником міністра аграрної політики і продовольства Миколою Безуглим.

Очікується, що поточна перевірка має відбутися лише на підприємстві "Гадячсир". Перший етап інспекції протриває до п'ятниці.

Нагадаємо, що Росія оголосила "сирну війну" на початку лютого, заборонивши імпорт сирів трьох українських виробників, а потім розширила цей список. До кінця лютого під забороною опинилася половина імпорту українського сиру в РФ.

Через півтора місяці Росія погодилася надіслати своїх інспекторів для перевірки українських сирних заводів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1281
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація