Грищенко нагадав Європі про її зобов'язання

Дата публікації
Перегляди
1666
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Грищенко нагадав Європі про її зобов'язання

Грищенко запевнив, що курс України на Європу залишається незмінним / Фото: УНІАН

У МЗС запевнили, що під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо ходу реформ.

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко наголосив на незмінності курсу України, спрямованого на виконання своїх обов'язків та сподівається, що й ЄС виконуватиме взяті на себе зобов'язання.

Про це Грищенко сказав у четвер, 28 березня, на зустрічі з доповідачами Моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи Марієттою де Пурбе-Лундін та Майліс Репс, які у рамках своїх повноважень перебувають в Україні з моніторинговим візитом з метою отримання інформації про виконання Україною обов'язків і зобов'язань перед Радою Європи.

Під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо ходу реформ, які здійснюються в Україні, зокрема у контексті виконання останньої резолюції ПАРЄ "Щодо функціонування демократичних інституцій в Україні", ухваленої під час січневої сесії Асамблеї 2012 року.

Міністр закордонних справ України наголосив на незмінності курсу нашої держави, спрямованого на якнайшвидше завершення виконання обов'язків та зобов'язань, взятих при вступі до Ради Європи.

Нагадаємо, у четвер на прес-конференції співдоповідач Моніторингового комітету ПАРЄ Пурбе-Лундін заявила, що представники комітету були шоковані розмовою із Грищенком, під час якої він заявив, що Україна може не виконувати рекомендації ПАРЄ.

"Я скажу вам чесно, що я особисто була шокована словами міністра закордонних справ і тим, як він це казав. І, звичайно, це дійсно було несподіванкою... Він (Грищенко, - ред) передав нам свою думку про те, що, по суті, Україна може робити все що їй заманеться, і навіть не виконувати ні резолюції, ні всі рекомендації комітету", - підкреслила Пурбе-Лундін.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1666
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація