США скоротили програму Work and travel

За останні 10 років програмою культурного обміну Work and travel скористалися понад мільйон студентів.

Держдепартамент США вводить жорсткі квоти на кількість учасників міжнародної студентської програми культурного обміну Work and travel.

Це пов'язано з численними скаргами, які надходять від учасників програми. У заяві держдепу наголошується, що в майбутньому кількість учасників має зберігатися на рівні цього року, пише Дело.

Work and travel є однією з найбільш популярних міжнародних програм студентського обміну. Згідно з правилами, іноземні студенти невипускного курсу можуть в'їхати в США для роботи і подорожей на строк до чотирьох місяців під час літніх канікул (з травня по вересень). Вони зайняті в основному у сфері обслуговування: в ресторанах, готелях, парках розваг, магазинах. Мінімальна зарплата до вирахування податків складає 7,25 дол. на годину, проте варіюється від штату до штату.

В останні роки кількість бажаючих взяти участь в програмі значно зросла. Так, в 1996 році її учасниками стали 20 тисяч студентів, а в 2008 році - вже 150 тисяч. Усього за останнє десятиліття програмою скористалися понад мільйон осіб.

Крім того, держдеп повідомив, що відтепер вводяться жорсткі обмеження відносно американських компаній-спонсорів, які здійснюють набір студентів через посередників у країнах, звідки прибувають учні. В даний час офіційними спонсорами програми є 53 організації, і держдеп накладає мораторій на вступ до лав спонсорів нових організацій.

"Кількість скарг, що надійшли на адресу програми цього року, залишається неприйнятно високою. Студенти, зокрема, скаржаться на те, що спонсори не завжди виконують зобов'язання щодо забезпечення їх відповідною роботою або вона виявляється низькооплачуваною", - наголошується в заяві відомства.

Читайте також:

Молодіжне безробіття досягло рекордних показників

Стипендії студентів підвищать до 100 доларів

США виділять більше 450 млрд доларів на боротьбу з безробіттям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: