Статки Білла Гейтса перевищили рекордні $ 90 млрд – Bloomberg

Засновник Microsoft багатший найближчого переслідувача більш ніж на 10 мільярдів.

Статки засновника Microsoft Білла Гейтса досягли рекордної позначки в сучасній історії, перевищивши $ 90 млрд. Про це в понеділок, 22 серпня, повідомило агентство Bloomberg, посилаючись на дані власного "Індексу мільярдерів" (Billionaires Index).

Позначку в $ 90 млрд Гейтс подолав у минулу п'ятницю. Цьому посприяв зростання акцій компаній Canada National Railway Company (CNRC, найбільша в Північній Америці залізнична мережа) і Ecolab Inc. (спеціалізується на створенні водних та енергетичних технологій) на загальну суму в $ 680 мільйонів. У цих компаніях холдингу Cascade Investment, підконтрольному бізнесменові, належить 12,96 і 9,75% відповідно.

статки Білла Гейтса

За версією Bloomberg, Гейтс обганяє свого найближчого переслідувача у списку найзаможніших бізнесменів, засновника компанії Zara Амансіо Ортегу, на $ 13,5 млрд.

ВідеоForbes опублікував рейтинг найбагатших людей планети

Варто відзначити, що перше місце в рейтингу найбагатших людей планети засновнику Microsoft віддає і авторитетний журнал Forbes. Однак це видання оцінює статок Гейтса трохи "скромніше": $ 85,6 мільярда.

10 найбагатших людей світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: