Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд розблокував рахунки державного банку

Із "Укргазбанку" намагалися вивести 159 мільйонів гривень.

Учора, 3 серпня, Вищий господарський суд України своїм рішенням розблокував рахунки державного "Укргазбанку".

Арешт на гроші наклала виконавча служба, виконуючи рішення Київського апеляційного господарського суду від 29 липня.

"Завдяки оперативним та професійним діям Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та правоохоронних органів, які виступили на захист інтересів держави, вдалося зупинити злочинну спробу заволодіння державними коштами в розмірі майже 159 млн грн. До вирішення питання державного значення, що могло призвести до дестабілізації ситуації в банківському секторі України, також долучилися правоохоронні органи, які встановлюють замовників, що намагалися заволодіти державними коштами, свідомо порушуючи чинні норми Закону України. Наразі правоохоронні органи та органи державної влади докладають максимум зусиль для якнайшвидшого притягнення цих осіб до відповідальності", – ідеться в повідомленні "Укргазбанку".

"Ми вжили всіх можливих заходів для захисту інтересів держави та наших клієнтів. Адже такого роду дії були ініційовані недобросовісними позичальниками виключно для привласнення активів банку, блокування його поточної роботи щодо повернення проблемної заборгованості та підриву його репутації як надійної та стабільної фінансової установи. Проте, завдяки злагодженим діям усіх державних органів влади, це їм не вдалося. Більше того, ми продовжимо свою активну діяльність у поверненні проблемної заборгованості та надалі докладатимемо всіх зусиль для недопущення спричинення збитків державі та дестабілізації ситуації в банківському секторі України", – зазначив перший заступник голови правління "Укргазбанку" Андрій Кравець, якого цитує прес-служба фінустанови.

У банку запевняють, що під час блокування рахунків він працював у штатному режимі й ситуація не вплинула на зобов'язання перед клієнтами.

Раніше повідомлялося, що підставою арешту рахунків стало рішення Господарського суду м. Києва про стягнення з "Укргазбанку" коштів на користь ТОВ "Укрконцепт".

Тим часом НБУ розширив перелік ознак ризикової діяльності банків, аби виводити їх з ринку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції