Виконавча служба примусово заблокувала рахунки державного банку

Рішення про арешт рахунків ухвалив Господарський суд Києва.

Рахунки державного "Укргазбанку" залишаються заблокованими з минулої п'ятниці, 29 липня. Про накладення арешту цю фінустанову повідомив Нацбанк, а саме примусове блокування відбулося на виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції.

Підставою арешту рахунків стало рішення Господарського суду м. Києва про стягнення з "Укргазбанку" коштів на користь ТОВ "Укрконцепт". Про яку саме суму стягнення йдеться, прес-служба держбанку не уточнює.

"Станом на 30.07.2016 банком не отримано ані постанови про відкриття виконавчого провадження, ані постанови про арешт коштів боржника, а рішення Господарського суду оскаржене банком в касаційній інстанції", – наголосили в "Укргазбанку".

Керівництво фінустанови вже подало скарги до Мін'юсту, Державної виконавчої служби та направило клопотання про відкликання платіжних вимог та відкладення виконавчих дій до рішення Вищого господарського суду.

"Керівництво АБ "Укргазбанк" вкрай стурбоване такою спробою в неправомірний спосіб заволодіти коштами банку та вживає у межах повноважень усіх можливих заходів щодо захисту інтересів держави, акціонерів та клієнтів банку. Відповідні заяви направлені до правоохоронних органів України. Переконані, що замовники і виконавці цих протиправних дій будуть встановлені і притягнуті до відповідальності. Зауважимо, що такого роду дії були ініційовані недобросовісними позичальниками і спрямовані на зрив поточної роботи банку щодо повернення проблемної заборгованості. Попри це, банк продовжить свою активну діяльність у цій сфері та надалі докладатиме всіх зусиль для недопущення спричинення збитків державі", – говориться в заяві "Укргазбанку".

Нагадаємо, 94,94% статутного капіталу цієї фінустанови належать державі. Торік навесні Кабмін відніс "Укргазбанк" до переліку об'єктів держвласності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Водночас Нацбанк та Мінфін під час майбутнього реформування планують продати цей банк.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: