Україна призупинила експорт меду до країн ЄС

У меду виявлені недозволені речовини.

Україна тимчасово призупинила експорт бджолиного меду до країн-членів Євросоюзу.

Про це повідомив перший заступник голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа.

За його словами, державна інспекція ветеринарної медицини заборонила видавати ветеринарні документи на мед, який експортується до ЄС. Це сталося через те, що у меду українського походження, який експортувався до Чехії, були виявлені недозволені речовини (протимікробні речовини).

"Для з'ясування ситуації та перевірки зазначеної інформації, спеціалістами державної служби ветеринарної медицини проводиться розслідування та вживаються відповідні заходи з метою встановлення причин отримання чеською стороною позитивних результатів лабораторних досліджень українського меду", - йдеться у повідомленні Держветфітослужби.

Володимир Лапа зазначив, що "українська сторона дуже зацікавлена у розвитку співробітництва з країнами ЄС, тому зробить все можливе для того, аби вирішити це питання у стислі терміни".

Нагадаємо, українські молочні компанії нарешті отримали дозвіл на експорт у Євросоюз.

Згідно зі списком, опублікованим на сайті Єврокомісії, до переліку увійшли компанії "Люстдорф" (Вінницька область), "Молочний дім" (Дніпропетровська область), "Лакталіс - Миколаїв", "Гадячсир" (Полтавська область), Львівський холодокомбінат, "Менський сир" (Чернігівська область), "Роменський молочний комбінат" та його філія у Недригайлові (обидва - Сумська область), "Золотоніський маслоробний комбінат" (Черкаська область) і філія Яготинського маслозаводу "Яготинське для дітей" (Київська область).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: