Українські молочні компанії нарешті отримали дозвіл на експорт у Євросоюз

Вони зможуть експортувати свою продукцію вже з 10 січня.

Для українських підприємств відкрито експорт молока та молочних продуктів в ЄС.

Про це повідомила у Facebook заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька.

"Вони зможуть експортувати свою продукцію вже з 10 січня. Отже, ми зробили ще один крок по диверсифікації поставок молочної продукції", - зазначила вона.

"Нашій молокопереробній галузі сьогодні найважче. Адже саме молочники багато років були сильно зав'язані на ринку Росії. Крім того, війна на Донбасі та окупація Криму призвели до скорочення внутрішнього ринку приблизно на 20%. Тому рішення ЄС — це дуже велика допомога для молокопереробної галузі України", - додала Рутицька.

Згідно зі списком, опублікованим на сайті Єврокомісії, до переліку увійшли компанії "Люстдорф" (Вінницька область), "Молочний дім" (Дніпропетровська область), "Лакталіс - Миколаїв", "Гадячсир" (Полтавська область), Львівський холодокомбінат, "Менський сир" (Чернігівська область), "Роменський молочний комбінат" та його філія у Недригайлові (обидва - Сумська область), "Золотоніський маслоробний комбінат" (Черкаська область) і філія Яготинського маслозаводу "Яготинське для дітей" (Київська область).

#Ukraine #Milk #EUДля наших підприємств відкрито експорт молока та молочних продуктів в ЄС. Вони зможуть експортувати с...

Posted by Vladyslava Rutytska on Tuesday, December 29, 2015

Нагадаємо, з 1 січня між Україною та ЄС почне діяти поглиблена та всеохопна зона вільної торгівлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: