Українці стали більше літати

Українці стали більше літати

Українці стали більше літати / Фото: Сегодня

Майже 90% авіаперевезень в Україні припадають на дві компанії.

За дев'ять місяців поточного року пасажиропотік через аеропорти України збільшився в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 21,2% і досяг позначки 9570,8 тис. пасажирів. З початку року послугами українських авіакомпаній скористалися 5794,9 тис. громадян, що на 23,4% більше порівняно з січнем-вереснем минулого року.

Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури, значна позитивна динаміка - у секторі міжнародних регулярних пасажирських перевезень: за 9 місяців 2011 року на міжнародних регулярних лініях перевезено 3292,9 тис. пасажирів - майже в півтора рази більше, ніж за аналогічний період рік тому. Майже 90% цих перевезень здійснено двома провідними вітчизняними авіакомпаніями, пише ЛІГАБізнесІнформ.

В цілому зараз регулярні пасажирські перевезення між Україною та країнами світу здійснюють дев'ять вiтчизняних авіакомпаній. Протягом січня-вересня 2011 виконано 40,7 тис. рейсів, що на 8,5 тис. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Улітку додатково до шести маршрутів, відкритих в першому півріччі, розпочато виконання ще трьох регулярних рейсів: з Борисполя до столиці Киргизстану Бішкеку і з Києва (Жуляни) у Венецію та іспанську Валенсію.

Також цього року спостерігається пожвавлення на внутрішньому ринку авіаперевезень: на регулярних лініях перевезено 832,7 тис. пасажирів, темп росту склав 121,4%.

Нагадаємо, в серпні через аеропорт Бориспіль пройшло 936 500 пасажирів, що на 17% більше, ніж за аналогічний період минулого року (910 285 пасажирів).

Читайте також:

Авіаперельоти по України подешевшають на 20%

Азаров пообіцяв кожному обласному центру по аеропорту

Кабмін зупинив фінансування авіапрому

Boeing хоче будувати літаки в Україні

Повʼязані теми:

Наступна публікація