Українську ковбасу покликали на експертизу

Українську ковбасу покликали на експертизу

Українську ковбасу покликали на експертизу / Фото: zastavki.com

Українських виробників м'яса та м'ясопродуктів закликали пройти добровільну перевірку якості продукції.

Українських виробників м'яса і м'ясопродуктів закликають пройти добровільну перевірку на якість продукції. Про це заявили учасники першого проекту "Незалежний аудит виробників м'яса та м'ясопродуктів".

"Вважайте це офіційним зверненням до всіх виробників свинини, курятини, напівфабрикатів і ковбас із запрошенням до участі в проекті незалежної експертизи, - підкреслив Юрій Чорнобривець, директор Інституту споживчих експертиз, організатор проекту. - Участь в експертизі є добровільною і продемонструє споживачам відкритість підприємств, високу якість їхньої продукції і стійку репутацію українських виробників ".

За словами організаторів, мета проекту - показати населенню України, які продукти безпечні і корисні, а які можуть завдати шкоди здоров'ю, щоб покупець робив свій вибір при купівлі усвідомлено.

До складу експертної групи, яка здійснюватиме перевірки, увійшли представники МОЗ України, Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів, Державної санітарно-епідеміологічної служби, Укрметртестстандарту, Інституту екогігієни і токсикології імені Медведя, Технологічного інституту молока і м'яса, УкрНДІ "Ресурс".

"Ми беремо участь у цьому проекті, тому що саме до нас звертаються люди зі скаргами на низьку якість м'яса та м'ясопродуктів. За 9 місяців цього року ми вилучили понад 25 тонн м'ясопродуктів через її невідповідність стандартам якості. Від імені держави ми повинні захистити своїх громадян від неякісних продуктів ", - підкреслила Алла Григоренко начальник управління громадського здоров'я та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення МОЗ України.

Проект планується завершити через 1,5-2 місяці. Тоді організатори представлять результати широкій громадськості.

Читайте також:

В Україні різко подорожчають м'ясо, молоко та фрукти

М'ясо і молоко знову подорожчали

За кілька місяців людство отримає їстівне синтетичне м'ясо

Вчені хочуть годувати людей штучним м'ясом, щоб запобігти екологічній катастрофі

Повʼязані теми:

Наступна публікація