Українську ковбасу покликали на експертизу

Українських виробників м'яса та м'ясопродуктів закликали пройти добровільну перевірку якості продукції.

Українських виробників м'яса і м'ясопродуктів закликають пройти добровільну перевірку на якість продукції. Про це заявили учасники першого проекту "Незалежний аудит виробників м'яса та м'ясопродуктів".

"Вважайте це офіційним зверненням до всіх виробників свинини, курятини, напівфабрикатів і ковбас із запрошенням до участі в проекті незалежної експертизи, - підкреслив Юрій Чорнобривець, директор Інституту споживчих експертиз, організатор проекту. - Участь в експертизі є добровільною і продемонструє споживачам відкритість підприємств, високу якість їхньої продукції і стійку репутацію українських виробників ".

За словами організаторів, мета проекту - показати населенню України, які продукти безпечні і корисні, а які можуть завдати шкоди здоров'ю, щоб покупець робив свій вибір при купівлі усвідомлено.

До складу експертної групи, яка здійснюватиме перевірки, увійшли представники МОЗ України, Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів, Державної санітарно-епідеміологічної служби, Укрметртестстандарту, Інституту екогігієни і токсикології імені Медведя, Технологічного інституту молока і м'яса, УкрНДІ "Ресурс".

"Ми беремо участь у цьому проекті, тому що саме до нас звертаються люди зі скаргами на низьку якість м'яса та м'ясопродуктів. За 9 місяців цього року ми вилучили понад 25 тонн м'ясопродуктів через її невідповідність стандартам якості. Від імені держави ми повинні захистити своїх громадян від неякісних продуктів ", - підкреслила Алла Григоренко начальник управління громадського здоров'я та санітарно-епідеміологічного благополуччя населення МОЗ України.

Проект планується завершити через 1,5-2 місяці. Тоді організатори представлять результати широкій громадськості.

Читайте також:

В Україні різко подорожчають м'ясо, молоко та фрукти

М'ясо і молоко знову подорожчали

За кілька місяців людство отримає їстівне синтетичне м'ясо

Вчені хочуть годувати людей штучним м'ясом, щоб запобігти екологічній катастрофі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: