Мельниченко пояснив втечу з України: що, сидіти і чекати, поки тебе вб'ють?

Мельниченко пояснив втечу з України: що, сидіти і чекати, поки тебе вб'ють?

Мельниченко поїхав до США, бо боявся лишатись в Україні

За словами колишнього майора держохорони, він виїхав до США, бо боявся за своє життя і життя своїх близьких.

Екс-майор державної охорони Микола Мельниченко поїхав з України до США, бо правоохоронці ніяк не реагували на те, що йому, а також його близьким і адвокатам погрожували.

"Україну я покинув через те, що на мою адресу почали надходити погрози фізичної розправи. Такі ж погрози отримали мої близькі та адвокати. За нами стежили. Але на звернення до правоохоронних органів не було ніякої реакції. Так що - сидіти і чекати, поки тебе вб'ють, а потім скажуть, що це був суїцид? Вибачте", - сказав Мельниченко в розмові з "Сегодня".

Він зазначив, що готовий ходити на допити і зустрічатися зі слідчим, але на території США, а не України.

Також Мельниченко наголосив, що не був під підпискою про невиїзд, і генпрокурор Віктор Пшонка "щось переплутав".

"Я не був на підписці, отже, не міг її порушити, і мені ніхто про це офіційно не повідомляв. Навпаки, я сам домагався виразної відповіді, який у мене статус, але в ГПУ і СБУ були глухі до цих прохань", - розповів Мельниченко.

Адвокат Мельниченка Павло Сичов зазначив, за словами генпрокурора той оголошений в розшук ще 23 вересня.

"Не думаю, що і це відповідає дійсності - 10 жовтня, коли Мельниченко вже виїхав з України, я був у слідчого, який вручив мені повістку для нього на 12 число. Але хіба повістку виписують тому, хто оголошений в розшук?", - каже адвокат.

У Генпрокуратурі слова Мельниченка і Сичова коментувати не стали, лише наголосили, що 29 липня Апеляційний суд Києва визнав законним відновлення припинених у 2005 році кримінальних справ проти екс-майора за трьома статтями КК.

Нагадаємо, 13 жовтня стало відомо, що Мельниченко поїхав з України до США. 23 вересня СБУ оголосила в розшук Миколу Мельниченка. При цьому генпрокурор Віктор Пшонка не повідомив, чи мова йде про розшук Мельниченка на території України чи про міжнародний розшук

Читайте також:

Адвокат: Мельниченко дізнався, що його хочуть прибрати, і заліг на дно

Джерело: розшукуваний Мельниченко сховався за кордоном

Мельниченку закрили виїзд з України

Повʼязані теми:

Наступна публікація