Тисячі дітей в Британії потрапили в сексуальне рабство до вуличних банд

Тисячі дітей в Британії потрапили в сексуальне рабство до вуличних банд

Британія: "Дітей не бережуть по всій країні"

Влада Великобританії почала масштабне розслідування: за попередніми даними, жертвами сексуальних знущань в країні стали 10 тисяч дітей.

Тисячі дітей в Англії піддаються сексуальному насильству з боку підліткових банд, заявила заступник комісара у справах дітей Сью Береловіц.

Вона оголосила про початок національного розслідування для виявлення масштабу проблеми. Таке розслідування триватиме два роки, передає BBC.

За наявними даними, кількість дітей, які стали жертвами сексуальних знущань в Англії, оцінюється в 10 тисяч, але насправді їх може бути набагато більше.

Діти у віці 11 років стають об'єктами уваги з боку організованих злочинних банд або груп чоловіків. Вони приваблюють дітей подарунками, а потім продають або передають іншим.

Проблема стосується дітей усіх рас і соціальних прошарків, зазначила Береловіц. "Дітей не бережуть по всій країні - в кожному селі і місті", - сказала вона.

У нещодавньому дослідженні Університету Бедфордшира йшлося, що дітей залучають до сексуальної активності різними способами - іноді їх поступово привчають, іноді діють через однолітків, які вже стали жертвами насильства.

Для дітей, які перебувають під опікою місцевої влади, ризик стали "сексуальними рабами" у чотири рази вищий, ніж у інших.

BBC наводить одну з історій: "Емма" (ім'я змінено) розповіла, що до неї вперше почали залицятись, коли їй було 12 років, і спочатку їй це лестило. "А потім почали поводитися зі мною погано, це вже було не весело і не приємно. Вони мене повністю контролювали і почали розпускати руки і погрожувати. Ґвалтували мене раз на тиждень, щотижня. І з іншими чоловіками теж доводилося спати", - сказала вона .

За словами комісара Береловіц, подібних свідчень безліч, але достовірних статистичних даних не вистачає.

"Дуже важливо мати точні дані, з тим, щоб уряд, поліція, місцеві органи влади, сектор ювенільної юстиції та працівники охорони здоров'я могли належним чином виявляти і захищати неповнолітніх жертв", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше Британію, Ірландію та низку інших країн Європи сколихнув скандал зі священиками-педофілами. Виявилося, що в багатьох католицьких притулках дітей робили "сексуальними рабами", і випадки зґвалтувань та розбещень неповнолітніх служителями церкви не є поодинокими.

Читайте також:

WikiLeaks: миротворці ООН купували секс з дітьми за їжу

У Німеччині вийшла книга про звірства радянських солдат, які ґвалтували дітей

У Ватикані дозволено секс з 12-річними дітьми

Головний екзорцист Ватикану: педофіли не одержимі дияволом

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Проблема педофілії
Наступна публікація