Ірландська церква розорилася через виплати жертвам священиків-педофілів

Дублінська єпархія опинилася на межі банкрутства через виплати жертвам священиків-педофілів, яких церква покривала впродовж багатьох років.

Найбільша католицька єпархія Ірландії перебуває на межі банкрутства через масові виплати матеріальних компенсацій сім'ям дітей, які постраждали від священиків-педофілів.

За даними британської преси, Дублінська єпархія збирається врятувати свої парафії за рахунок введення податку для ортодоксальних сімей, що проживають в ірландській столиці.

Таким чином клерики намір виручити три мільйони євро до кінця року. Крім того, керівництво церкви планує знизити виплати членам релігійних орденів.

У конфіденційному документі місцевої ради священиків, який потрапив до журналістів, наводяться поточні суми виплат дітям, які постраждали від домагань священиків. Однак ці дані не були опубліковані.

Прес-секретар дублінської єпархії підтвердила факт витоку конфіденційного документа. За її словами, в ньому міститься інформація, спрямована на вирішення складних економічних завдань, що стоять перед ірландської архієпархією.

Два роки тому з'ясувалося, що протягом тривалого часу Дублінська єпархія покривала 46 педофілів з числа своїх служителів.

Керівництву єпархії вдалося приховувати від громадськості масові випадки зґвалтування своїх підопічних завдяки сприянню низки держструктур, зокрема національної поліції.

Читайте також:

Папа Римський вибачився перед жертвами ірландських священиків-педофілів

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Сотні учнів німецької елітної гімназії стали жертвами єзуїтів-педофілів

Головний екзорцист Ватикану: педофіли не одержимі дияволом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: