Перейти до змісту
Уряд позбавить субсидій боржників за комуналку

Уряд позбавить субсидій боржників за комуналку

За комунальні послуги потрібно сплачувати вчасно.

В Кабінеті міністрів України анонсували чергові перевірки всіх субсидіантів у зв'яку із завершенням опалювального сезону. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Зазначається, що перевірятимуть кожну людину, яка отримувала цю соціальну допомогу. Зокрема представники соцслужб будуть звертати увагу на заборгованість та неофіційні статки. Якщо субсидіант отримує додатковий дохід, але не сплачує вчасно за отримані компослуги – він залишиться без субсидій.

"Також субсидій можуть позбавити тих, хто заборгував за комунальні послуги більше 340 гривень. Спочатку перевірки будуть проводитися онлайн-методом. По квартирах інспектори ходити поки не будуть", - розповіли у студії. 

Нагадаємо, 3 квітня повідомлялося, що у травні субсидію на літо автоматично перерахують трьом мільйонам домогосподарств.

Відео Система дала збій: субсидіантам зарахували гроші на рахунки і не попередили

Майже 6 мільярдів готівкою чи на карту - стільки субсидій грошима із початку місяця отримали українці. У мінсоцполітики твердять - у перший місяць обійшлося без масштабних проблем із виплатами. Втім, казусів усе ж не уникли. Одним субсидіантам гроші дали на рахунки у банку і не попередили. При цьому рахунки на комуналку прислали без знижок.

Система дала збій: субсидіантам зарахували гроші на рахунки і не попередили

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин