Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перерахунок субсидії: Мінсоцполітики повідомило, кому потрібно подати нову заяву

Автоматично субсидію перерахують трьом мільйонам домогосподарств.

У травні субсидію на літо автоматично перерахують трьом мільйонам домогосподарств, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

Утім субсидії автоматично перерахують не всім. Це стосується орендарів житла, внутрішньо-переміщених осіб, сім'ям, у яких сталися зміни у родині протягом останнього року. Крім того, автоматично не перераховуються виплати сім'ям, яким субсидія була призначена лише  на фактично проживаючих у квартирі осіб і сім'ям, у яких відсутні доходи або вони менші мінімальної заробітної плати. Цим категоріям населення у наступному місяці потрібно повторно звернутися в управління соціального захисту населення з документами.

Всім домогосподарствам, у яких станом на травень-червень не буде заборгованості за комунальні послуги, субсидію призначать у готівковій формі. Пенсіонерам допомога буде надходити через Пенсійний фонд і "Укрпошту", іншим - через "Ощадбанк".

Ті, у кого буде заборгованість – будуть переведені на безготівкову форму виплати допомоги.

Літню субсидію громадянам розраховують на основі доходів у 3-4 кварталах 2018 року. Допомогу на опалювальний сезон 2019-2020 років - на основі доходів 1-2 кварталів 2019 року.

Нагадаємо, 1 березняв Україні розпочалася монетизація субсидій на комунальні послуги. 12 березня українці почали отримувати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг готівкою. Кошти виплачують через державний "Ощадбанк". Середня вартість субсидії, яка внаслідок монетизації виплачується готівкою, становить 1676 грн.

ВідеоСубсидіанти почали отримувати допомогу на комунальні послуги готівкою

У Мінсоцполітики кажуть, що тепер усе на совісті субсидіантів. Вони, отримавши готівку, мають самостійно оплатити комунальні послуги. Чи задоволені люди новацією? Куди витратять зекономлені гроші? Що чекає на тих, хто витратить субсидію не за призначенням - далі у сюжеті.

Субсидіанти почали отримувати допомогу на комунальні послуги готівкою

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції