В Україні запустили інтерактивну мапу місцевих програм здешевлення "теплих" кредитів

В Україні запустили інтерактивну мапу місцевих програм здешевлення "теплих" кредитів

Цього року почали діяти 184 місцеві програми допомоги населенню під час утеплення.

Відучора, 1 вересня, почала працювати інтерактивна карта місцевих програм відшкодування відсотків за "теплими" кредитами. Її запустило Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження.

На мапі України слід клікнути на свою область чи населений пункт і дізнатися, яку додаткову безповоротну грошову допомогу надає місцева влада на утеплення житла, перехід на "негазові" котли, проведення різних енергоефективних заходів.

"Інтерактивна карта стане справжньою знахідкою для усіх українців, зацікавлених в утепленні свого житла, та стимулюватиме інших також займатися енергозбереженням. Адже участь не тільки в урядовій програмі з енергоефективності, а ще й в місцевій – це можливість отримати подвійну, а інколи й потрійну допомогу на утеплення (з державного, обласного чи районного бюджетів). Іншими словами, це нагода придбати необхідне енергоефективне обладнання та матеріали із значною "знижкою", - наголосив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

У 2016 році органи місцевого самоврядування запровадили 184 місцеві програми допомоги населенню під час утеплення. Із них 160 районних та міських програм працюватимуть одночасно із чинними механізмами підтримки державного та обласного рівня.

Цьогоріч понад 22 тис. родин, а це майже третина учасників урядової програми з енергоефективності, вже скористалися місцевою підтримкою та отримали додаткове відшкодування витрат на утеплення на суму 19 млн грн. Більше 70 ОСББ отримали компенсації з місцевих бюджетів на близько 1 млн грн.

Нагадаємо, днями уряд запустив сайт про тарифи на тепло, газ та онлайн-калькулятор розрахунку субсидії.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів