Вірогідність дефолту Греції складає майже 100%

Інвестори не вірять, що Греція зможе за 5 років вийти з кризи, і готуються до дефолту країни.

Вірогідність оголошення Грецією дефолту в наступні п'ять років впритул наблизилася до 100%, вважають інвестори. Прем'єр-міністрові Греції Георгіосу Папандреу не вдалося переконати їх в тому, що його країна зможе здолати боргову кризу.

Шанс того, що Греція не зможе виконати свої зобов'язання, оцінюється ринком вже в 98%. При цьому у разі дефолту інвестори зможуть отримати близько 40% номінальною вартість облігацій Греції.

Для того, щоб застрахувати від дефолту грецькі держпапери на 10 мільйонів доларів, на даний момент потрібно за раз заплатити 5,8 мільйона доларів і продовжувати виплачувати по 100 тисяч доларів в рік впродовж 5 років.

Зі свого боку, канцлер Німеччини Ангела Меркель обіцяла не допустити неконтрольованого дефолту Греції, оскільки, на її думку, він матиме украй негативні наслідки для усієї єврозони.

Нагадаємо, в понеділок, 12 вересня, заступник міністра фінансів Греції Філіппос Сахінідіс заявив, що влада країни має коштів, щоб утримати країну на плаву лише до жовтня.

Як повідомлялось, 28 липня рейтингове агентство Standard & Poor's у черговий раз понизило суверенний рейтинг Греції: з "ССС" до "СС".

Прогноз щодо рейтингу Греції залишено "негативним". Це означає, що вже найближчим часом його може бути знову змінено. У лінійці Standard & Poor's залишається тільки два рейтинги, гірші за "СС" - "С" і "D", який означає дефолт за зобов'язаннями.

Читайте також:

В жовтні у Греції закінчаться гроші

Влада Греції пообіцяла подолати кризу за два роки

Найбільші банки Греції об'єднаються

Сорос закликає Грецію і Португалію вийти з єврозони

Рейтинг Греції знизили до переддефолтного

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: