Янукович попросить людей не знімати з рахунків "вітіну тисячу"

Дата публікації
Перегляди
5218
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович попросить людей не знімати з рахунків "вітіну тисячу"

Янукович попросить в українців допомоги у зміцнені банківської системи / Фото: Фокус

Влада створить вигідні умови, щоб люди залишали гроші на депозитах та несли до банків свої заощадження.

Президент Віктор Янукович пообіцяв, що людям будуть запропоновані вигідні умови депозитів, щоб повернуті вкладникам Ощадбанку СРСР кошти працювали на зміцнення ліквідності банківської системи України.

Про це він заявив в інтерв'ю програмі "ТСН-Тиждень".

"Ми розраховуємо на те, що нам вдасться якусь частину людей переконати, щоб люди залишили ці кошти на своїх рахунках - тобто не отримували готівкою, а залишили на рахунках. Ми для цього створимо вигідні умови", - запевнив президент .

Янукович зауважив, що такий крок дозволить досягти зниження кредитних ставок для фінансування та інвестицій у різні галузі економіки.

Президент також зазначив, що в ході виплати боргів вкладникам Ощадбанку СРСР в обіг буде введено суттєву грошову масу.

"Дуже важливо, щоб ми не зірвали тут і інфляцію, курс. Ми все дуже серйозно прорахували. Ми не будемо це робити в один день. Передбачене поступове зростання соціальних виплат, деякі з них стабільні, тобто вони переходять і в 2013 рік, і ми розраховуємо, що вони будуть тільки зростати", - повідомив Янукович.

Він наголосив, що влада проситиме громадян класти кошти на депозити.

Нагадаємо, Янукович зобов'язав уряд виплатити в червні-грудні-2012 року до 1 тисячі гривень компенсації за знеціненими вкладами 6 млн вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР.

Зазначена сума отримала назву "вітіна тисяча" за аналогією з "юліною тисячею", коли у 2008 році рішенням уряду Юлії Тимошенко на виплати вкладникам з бюджету було виділено 6,061 млрд грн.

Янукович дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН

Янукович дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5218
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація