Життя українських інвалідів покращиться вже у наступному році

Життя українських інвалідів покращиться вже у наступному році

Життя українських інвалідів покращиться вже у наступному році / Фото: Veer

Тігіпко пообіцяв інвалідам нові візки, протези та автомобілі.

Кабінет Міністрів Україні в 2012 році збільшить пенсії для усіх інвалідів на 20%, повідомив міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Тігіпко розповів, що практично кожного дня спілкується із представниками громадських організацій. За його словами, вони поставили питання про підвищення пенсій не тільки інвалідам війни в Афганістані, а й тим, які брали участь в усіх інтернаціональних конфліктах.

"Усім інвалідам пенсія піднімається на 20%, родини тих учасників конфліктів, які загинули і у ВВВ, і в Афганістані, отримають на 30% більше, ніж у 2011 році, сім'ї тих, хто брали участь і померли, - на 23,5%", - сказав урядовець.

За словами Тігіпка, на 11% буде збільшено обсяг коштів, які виділяються на інвалідні візки, протезування та автомобілі для інвалідів.

Нагадаємо, нещодавно заступник міністра соціальної політики Лідія Дроздова заявила, що з 1 січня 2012 року пенсії інвалідам війни буде збільшено на 25%.

Як повідомлялось, У 2012 році медобслуговування народних депутатів і керівного складу органів державної влади, а також фінансова підтримка санаторно-курортних установ, де вони відпочивають, коштуватиме 460 мільйонів гривень, що в чотири рази більше, ніж передбачено бюджетом на усіх інвалідів та ветеранів країни.

Читайте також:

До Тігіпка не доходить, чого ще хочуть афганці

Здоров'я українських чиновників у чотири рази дорожче, ніж інвалідів та ветеранів

Комунальники за борги відібрали в інваліда телевізор

На Івано-Франківщині чоловік торгував інвалідами

Вдовам ветеранів УПА та політв’язнів виплатять матеріальну допомогу

Наступна публікація