Гривня буде зміцнюватися - НБУ

Глава НБУ заявив, що побачив перспективу зміцнення гривні. Проте, не уточнив за рахунок яких чинників українська валютя зміцниться.

Національний банк України (НБУ) очікує утримання інфляції в прогнозованих межах і бачить перспективу зміцнення гривні. Про це повідомив главу НБУ Сергій Арбузов.

"За оцінками НБУ, сьогодні вже високою є ймовірність того, що за результатами 2011 інфляція буде стримана в межах однозначного числа. Нацбанк вважає, що і надалі інфляція буде в прогнозованих межах і бачить перспективу зміцнення гривні", - наголосив Арбузов.

Глава НБУ не уточнює, за рахунок яких чинників гривня може зміцнитися, і не називає, протягом якого періоду вони будуть діяти, повідомляє ZN.UA.

Водночас, у повідомленні наголошується, що стабільність курсу гривні в серпні спрацювала на поліпшення інфляційної ситуації, оскільки дала чіткі орієнтири ринку й бізнесу при встановленні цін і плануванні своєї цінової політики.

Нагадаємо, курс гривні на міжбанку з початку року знизився на 0,4% - до 7,9955 грн/1 дол: частина експертів вважає, що утримати курс вдалося, в основному, за рахунок радикального стиснення гривневої ліквідності, яке загрожує зростанням ставок по кредитах .

При розрахунку показників державного бюджету на 2011 рік використовувався курс грн 7,9500/1 дол. У Нацбанку вважають прийнятною амплітуду коливань гривні в межах 2,5% по року.

Читайте також: 

Експерти прогнозують обвал гривні

Друга хвиля кризи може "потопити" гривню

Янукович доручив Азарову і Арбузову підготуватися до кризи

 Українські бізнесмени очікують девальвацію гривні

Азаров вважає долар слабкою валютою

Азаров запевнив, що підстав для девальвації гривні немає

В Адміністрації президента порадили не продавати долари

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: