До Тігіпка не доходить, чого ще хочуть афганці

До Тігіпка не доходить, чого ще хочуть афганці

Сергій Тігіпко

Віце-прем'єр вважає, що афганці вирішили зайнятися політикою.

Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко бачить у вчорашній заяві афганців про оголошення масової мобілізації тільки політику.

Про це він заявив в ході XI економічного форуму "Економічна інтеграція - національні пріоритети", який проходить у Трускавці.

"Коли ми говоримо про групу людей, які вчора зробили відповідну заяву, мені здається, що йде розмова не про ці речі (не про соціальні пільги) - йде розмова про політику. І якщо люди хочуть займатися політикою, і хочуть мобілізовувати своїх прихильників на ці політичні акції - це їхня справа. Вони мають право на це", - сказав він.

При цьому він підкреслив, що урядова робоча група на чолі з ним виконала абсолютно всі умови "афганців".

"Я готовий з ними розмовляти про соціальні пільги, хоча, на мій погляд, ми зробили все, що ми могли. І всі вимоги всіх учасників військових дій в Афганістані виконали", - зазначив Тігіпко.

Віце-прем'єр підкреслив, що уряд задовольнив вимоги афганців стосовно допомоги інвалідам, матерям, які залишилися без синів, сім'ям померлих афганців, а також щодо оздоровлення соціальної категорії.

"Вони братимуть участь наступного року в розподілі всіх путівок, які будуть у МОЗ та Мінсоцполітики. Хто хоче займатися політикою - будь ласка. Дорога відкрита", - підкреслив Тігіпко.

Як повідомлялося раніше, податкова міліція за підтримки озброєних співробітників спецпідрозділів зранку у четвер, 13 жовтня, проводила обшук в офісі організації ветеранів війни в Афганістані "Ніхто крім нас" у Києві.

Також обшук проводився у помешканні лідера організації Олександра Ковальова.

У прес-центрі Державної податкової адміністрації у Києві повідомили, що співробітники управління податкової міліції проводили обшук на виконання доручення слідчого відділу податкової міліції ДПА у Донецькій області та постанови Центрального-міського районного суду Макіївки.

Обшук проводився в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах за ст. 212 ч. 3 Кримінального кодексу України.

Тим часом ветерани Афганістану, за даними "Спільної справи", пов'язують свавілля правоохоронців виключно зі своєю активною політичною діяльністю. Зокрема, у зв'язку з подіями 20 вересня під Верховною радою, коли вони здійснили штурм парламенту, та підготовкою на 14 жовтня, загальноукраїнського Форуму громадянського суспільства, який мав на меті мобілізувати на активну боротьбу усіх воїнів-афганців і дати новий поштовх політичній активності всього суспільства.

Читате також:

Податківці "наїхали" на афганців, бо помилилися адресою

Афганці "замурували" в своєму офісі міліціонерів і податківців

"Афганці" припинять штурми Ради тільки після розпуску парламенту

Афганці оголошують загальну мобілізацію через обшук у квартирі лідера

Повʼязані теми:

Наступна публікація