Сергій Мавроді про справу Тимошенко: «Це страшне бореться з жахливим»

Сергій Мавроді про справу Тимошенко: «Це страшне бореться з жахливим»

Сергій Мавроді

У ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua засновник фінансової піраміди «МММ-2011» Сергій Мавроді висловив свою думку з приводу фіналу кримінальної справи проти української екс-прем'єрки.

Коментуючи обвинувальний вирок, за яким Юлія Тимошенко позбавляється волі на 7 років, Мавроді, який сам відсидів за фінансову аферу МММ-94 4,5 роки, вдався до порівняння справи проти неї зі справою проти російського бізнесмена Михайла Ходорковського.

«Ви знаєте, я взагалі-то не дуже в темі. Але виходячи з загальних міркувань, я впевнений, що ситуація склалася приблизно так, як з нашим Ходорковським. Це не добро бореться зі злом, це страшне бореться з жахливим», - вважає Сергій Мавроді.

Він назвав Тимошенко і «тих, хто з нею бореться» двома драконами, жоден з яких не є кращим за іншого.

«У Тимошенко «подвигів» багато, але й ті, хто з нею зараз борються, нічим не кращі за неї. Ось моє бачення ситуації. Так само, як і російська влада з випадком із Ходорковським виявила повну некомпетентність, і судові органи чини нили безлад – вони не змогли навіть справу толком зробити, на що їм весь час вказують адвокати. Але ж, попри це, Ходорковський нічим не кращий за тих, хто з ним бореться», - пояснює «злий геній».

За словами Мавроді, він не вірить ані в те, що Тимошенко – янгол, ані в те, що вона демон. І вважає, що якби вона опинилася зараз при владі, то вчинила б зі своїми опонентами так само, як вони з нею.

«Я ще раз підкреслюю: я не володію у достатній мірі інформацією. Але з іншого боку – і ви, живучи в Україні, також знаєте лише те, що вам згори подають. Але логіка підказує, що людина, яка опинилася на найвищому політичному щаблі, не є святою. А хто з них гірше? Та всі гірші!» - резюмує автор проекту «МММ-2011».

Детальне інтерв'ю з Сергієм Мавроді про те, яким буде організований ним фінансовий апокаліпсис, скільки заробляє на сьогодні сам «злий геній», чи боїться він знову потрапити до в'язниці – читайте незабаром на ТСН.ua.

Читайте також:

Мавроді подякував Азарову за безкоштовний піар "МММ"

Мавроді запускає нову піраміду МММ-2011: "Ми можемо багато"

Повʼязані теми:

Наступна публікація