Андрій хоче мінімум п'ять дітей

Олена Ющенко розповіла ТСН про своє знайомство з Андрієм, символічні моменти спільного життя і плани на майбутнє.

На інтерв'ю ТСН Олена Ющенко, а в дівоцтві Безугла, прийшла сама. Каже, що її відомий чоловік – син третього президента України Віктора Ющенка Андрій – не хоче публічності. Довгий час вони приховували від громадськості факт весілля, поки їх не видав сам Віктор Андрійович. В інтерв'ю Олена розповіла, як познайомилися, як Андрій змінився з початком їхніх стосунків та які у новоспеченої сім'ї плани на майбутнє.

- Ваш свекор Віктор Ющенко першим розкрив таємницю, що ви одружилися з Андрієм ще в листопаді минулого року. Чому приховували?

- Нам, чесно, не хотілося все це афішувати тому, що у нас люди не люблять звичайні, скромні весілля. Щастя любить тишу.

- Які у вас стосунки з третім президентом і його родиною?

- Я Віктора Андрійовича називаю татом, я його дуже люблю, він чудова людина. Виходить, у мене тепер і три мами: моя, Андрія і Катерина.

Матір Андрія Ющенка
Мати Андрія Ющенка на публіці бачили тільки раз - на випускному у сина

- Як і де гуляли весілля?

- У Києві, в колі близьких людей. Оскільки я вірянка, то коли Андрій запитав: "Яку ти б хотіла обручку?". я сказала: ""Спаси і збережи", щоб там було написано". Такі обручки у нас і є. Нічого особливого. У нас все дуже просто. Весільну сукню я сама шила, придумувала модель, чистий образ. Ми давно вважали себе чоловіком і дружиною. Жили в цивільному шлюбі з благословення з 2014-го року. Для нас це було все свідомо. Це казка. Всі наші зустрічі доленосні, може, колись напишу книгу. Як Ромео і Джульєтта, тільки з хорошим кінцем, тому що я цей фільм подивилася, коли ми познайомилися, і мені це кохання здавалося справжнім. Вони вінчалися таємно, як і ми.

- Як познайомилися з Андрієм Ющенком?

- Це моя перша така несвідома любов, коли ти кохаєш людину ні за що, а просто всупереч всьому. Я дійсно люблю Андрія, весь час, з першого погляду, він мене теж. Завжди він мені говорив, що він мене кохає. З ним у мене особливо і все по-іншому.

Познайомилися 14 років тому, в одному ресторані, коли Андрію було ще 18 років, а мені – 20. Ми одразу сподобалися один одному, це був такий потяг, але, напевно, були занадто молоді, були свої амбіції. Мені було важко, коли він став популярним, переживати це все. тому ми з ним весь час сходилися-розходилися. Перший раз я відчувала, що це мій чоловік і зараз, коли ми разом – для мене це абсолютно закономірно. У свідомому віці вийшла заміж. Я хотіла це зробити раз і назавжди, і щоб дійсно було все правильно. Щоб я відбулася як особистість. Щоб я не залежала від чоловіка.

Фотогалерея Андрій Ющенко одружився вдруге (5 фото)

- Коли Андрій зізнався у коханні?

- Перший раз ще в 18 років, перше кохання запам'ятовується. Ми любимо всіх людей, але якою любов'ю. Завжди він мені говорив, що він мене кохає.

- Мріяли про весілля з сином президента ще на початку 2000-х?

- Ні. На жаль, у нас дівчата не кохають людину, а намагаються ганятись за статками, а мені не треба було домагатися Андрія, він добивався моєї уваги. Але у моєї мами завжди стояв портрет Віктора Андрійовича. Ми так сміялися, коли вже одружилися. Мама казала: "Бачиш, я знала". І ми навіть коли не спілкувалися з Андрієм. Я казала: "Навіщо цей портрет?" Вона відповідала: "Та це ж мій сват". Напевно, думки матеріальні.

- Що вам родина Ющенка подарувала на весілля?

- Сім'я Андрія і моя подарували нам путівку – медовий місяць ми провели на Сейшелах.

- Ревнували, коли він одружився в 2009-му? Спілкувалися під час його шлюбу?

- Перша одруження для Андрія – це якийсь досвід. Я навіть щаслива, на той період я б не змогла. Всі знають, хто Ліза (Ліза Єфросиніна перша дружина Андрія Ющенка – ред.), хто я. Ми різні люди. Я з нею знайома. Ми ніколи з Андрієм не спілкувалися, коли він був одружений – ось цей період, три роки. Я поважаю чужі стосунки, тільки-но почалися проблеми в сім'ї, ми знову випадково зустрілися. Нас, напевно, знову доля звела.

Яким Андрій Ющенко був під час першого весілля та нині Яким Андрій Ющенко був під час першого весілля та нині

- Хто ви – Олена Ющенко?

- Зараз я сама як особистість відбулася. Мені не потрібно бути Оленою Ющенко, щоб комусь щось доводити, мені здаються нещасними ті жінки, які з допомогою чоловіків хочуть щось добитися. Мене знають, поважають. За фахом – економіст. Коли приїхала в Київ була моделлю, знімалася в кліпах, була керівничою багатьох столичних ресторанів.

Сьогодні Олена Ющенко – це дівчина, яка є ресторатором, бізнесвумен. Я партнер в ресторані, займаюся організацією дитячих свят, заходів. Але моє найбільше покликання – це допомога людям, і я створила благодійний фонд "Мамине серце". Андрій дуже пишається, що я працюю. І коли мої подружки запитують: "Навіщо ти працюєш? У тебе ж чоловік!". Я кажу: "Ну, вам, напевно, не зрозуміти".

- Навіщо ви 2015-го балотувалися в депутати Запорізької міськради?

- Було таке. Одразу після революції було бажання допомогти нашій країні. Але я дуже розчарувалася в політиці.

- Хто ваша сім'я?

- Я, в принципі, з забезпеченої сім'ї, у нас свій бізнес в Запоріжжі – місцевий ринок у власності. Мама – головний бухгалтер на фірмі. Чоловік сестри – бізнесмен, він для мене став, як батько. Потім з'явився вітчим. Батька вбили, коли мені було 10 років. З 16 років я працювала. У нас є дача, де невелике господарство. Зараз час важкий, тому й курочки є, і картоплю садимо, і я дуже люблю туди приїжджати, ми з Андрієм були.

Відео Дружина Андрія Ющенка розповіла про знайомство з чоловіком та їхні бізнес-плани

З Андрієм Ющенко, старшим сином третього президента, Олена дружила 14 років. Дівчина із Запоріжжя нині себе називає бізнес-вумен та переконує, що шлюб із молодшим Ющенком свідомий і навіки. Живе подружжя у будинку Андрія, по сусідству з кумом його батька, Петром Порошенком. Більше дивіться далі у сюжеті ТСН.

Дружина Андрія Ющенка розповіла про знайомство з чоловіком та їхні бізнес-плани

- В юності Андрія в пресі називали "сином Бога", через те, що він захоплювався розкішними авто, дорогим відпочинком.

- Син Бога – це гарна назва, всі ми діти Бога, я дочка Бога. Для нього це все було важко. Багато було обману. Просто платили і хотіли очорнити людину. І я не вважаю, що якщо людина собі заробила там на якусь машину, то це погано, на той момент все легше було заробити. Все в кредит брали. Але про це ніхто не говорить. Ніхто не розповість, що у нього бізнес з 16 років. Може, його тато чимось і допомагав, але мені він ніколи не дарував якихось подарунків божевільних у нас все було скромно. І перший подарунок, який він подарував на моє 20-річчя – це була біжутерія, велике серце.

- Де живете з чоловіком і які плани?

- У Козині під Києвом, у будинку у Андрія. Цей будинок не був куплений за один день, Андрій в кредит його брав. Що стосується роботи, то в планах у нас ресторан, ви про це дізнаєтеся. На жаль, преса все перекручує, не дуже хочеться щось говорити наперед.

- Чим Андрій Ющенко зараз займається?

- У нього свій бізнес, а який – запитайте у нього.

- Зараз Андрій Ющенко зовні дуже змінився. Віктору Ющенку не подобається його борода, а вам?

- Моя заслуга – ця борода. Чому у попів є борода, чому у царів є? Тому що ця чоловіча сила. Андрій зі мною змінився, став мудрішим. Ми вчимося один у одного. Той Андрій, який був – він був ще маленьким хлопчиком. А зараз це чоловік, який відбувся. Ми взагалі майже нікуди не ходимо.

- Дитину плануєте найближчим часом?

- Мінімум п'ять дітей Андрій хоче, але я думаю, троє. Я свого тата дуже любила, і якщо у мене буде донька, я назву Валерія, в честь папи Валери. Син у мене тільки Андрій буде. З першого нашого знайомства я знала, що буде так, завжди так говорила.

Спілкувалася кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції