Фільм про "матч смерті" не пускають в український прокат

Дата публікації
Перегляди
3570
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фільм про "матч смерті" не пускають в український прокат

Фільм про футбольний "матч смерті" не пускають в український прокат

У членів комісії Держкіно України виникли протиріччя щодо визначення вікового цензу фільму.

Державне агентство України з питань кіно продовжило термін розгляду заяви на видачу прокатного посвідчення російському фільму "Матч" через розбіжності з визначенням його вікового цензу.

Згідно з даними Держкіно України, пакет документів на отримання прокатного посвідчення від компанії "Інтерфільм Інтернешнл" надійшов на розгляд 22 березня, стандартний термін розгляду заявки становить десять робочих днів.

"У членів експертної комісії після вивчення поданих документів і перегляду робочої стрічки виникли розбіжності щодо визначення індексу фільму, тому термін розгляду заяви на видачу прокатного посвідчення фільму "Матч" продовжений на 25 робочих днів. Експертна комісія з питань розповсюдження і демонстрації фільмів при Держкіно повинна подивитися прокатну версію стрічки", - повідомили в прес-службі відомства.

Індекс фільму - законодавча політика низки сучасних держав по відношенню до фільмів та система рейтингів, безпосередньо з нею пов'язана. Переважно віковим цензом обмежуються фільми зі сценами насильства або відкритого еротичного змісту. 

Стрічка, знята російським режисером Андрієм Малюковим, розповідає про "матч смерті" в окупованому нацистами Києві, після якого дев'ять київських футболістів були заарештовані гестапо. Четверо з них були розстріляні, за легендою - за відмову програвати матч. Решта виявилися в концтаборах.

Російський фільм "Матч смерті" не допущений в український прокат

Російський фільм "Матч смерті" не допущений в український прокат

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3570
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація