Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Будь чоловіком", - казали вони...

Олена Концевич відповідає Синтії Ніксон.

Мережею панує новий хіт - відеоролик, де акторка Сінтія Ніксон, відома нам з жіночого серіалу «Секс і місто», під барвистий відеоряд зачитує низку стереотипів, котрі все життя нав’язують жінкам. Зокрема, вимоги бути завжди привабливою, не товстою, сексуальною і скромною водночас, і ще чимало наріжних каменів, з якими ми стикаємося щодня.

Ролик гуляє Інтернетом, і в ньому прекрасно усе, крім одного. В наші часи рівності і толерантності ми часто забуваємо, що кожна ситуація має зворотній бік, а кожна палиця – два кінці. Зрештою, статей також є дві, як сумно це не було б. І якби на місце Сінтії Ніксон сів, скажімо, Кевін Спейсі, або навіть ваш сусід, текст ролика мав би приблизно такий вигляд.

"Будь чоловіком, - казали вони. - У тебе штани брудні. Пляма на светрі. Затісні джинси. Не оголюйся так. Не показуй стегна. Ти що, гей? Не показуй пузо. Труси видно, заправся. Одягайся пристойно. Будь охайним. Мамі буде за тебе соромно. Попустись трохи. Еротичнішим треба бути, 21 сторіччя на дворі. Будь сексуальнішим. Будь гарячим мачо. Не провокуй. Потім скажуть, що домагався. Чорне носи, воно виструнчує. Що ти, як на похорон? Скинь цю толстовку, на вигляд схожий на бомжа. Ти занедбав себе".

Будь чоловіком, -  казали вони. - Не жери на ніч смажену картоплю. Матимеш вигляд жиробаса. Чого ти такий низький? Взуй щось на платформі. Щось з’їж, на вигляд мов дрищ, вітер тобою хитає. Кості світяться. У тебе мають бути м’язи. Тобі треба в зал. Не пий пива, від нього живіт. Забудь про чіпси. Тобі треба схуднути. Сядь на дієту. Стеж за вуглеводами, більше овочів. Які ще бутерброди на роботу?! У тебе смердить з рота. Жуйку жуй. Ти коли в стоматолога був востаннє? Відбіли зуби. Постав протез. Постав імпланти. Ти вмаєш непривабливий вигляд. Від тебе тхне потом. Користуйся антиперспірантом. Твої парфуми надто різкі. Це що, «Олд Спайс»? Чому ти не користуєшся парфумами? Ти що, селюк? З тобою соромно з'явитися перед друзями. 

Будь чоловіком, - казали вони. - Відрости бороду. Поголи бороду, на вигляд як дід. Що це за вуса, ти що, хіпстер? Навіщо ти поголився, з щетиною тобі краще. Поголи пахви. Поголи ноги. Поголи спину, ти огидний. З тобою соромно з’явитися на пляжі. У тебе сало. У тебе прищі, ти що, підліток? Вмивайся тоніком. Не вмивайся тоніком, ти що, педик? Підпиляй нігті. Зроби манікюр. Зроби педикюр. У тебе порепані п’яти, запишись до косметолога. Не будь хворим. Не будь слабким. Не показуй, що ти живий. Не горбся. Усміхайся. Будь собою. Випромінюй впевненість. Жінки не люблять тих, хто рюмсає. Будь мужнім. Будь красивим. Будь бажаним. Будь як Бред Пітт. Накачайся. Підберись. Будь життєрадісним. Даруй жінці впевненість. Будь собою. Не будь хвалькуватим. Не будь пихатим. Будь простішим. Будь веселим. Будь винахідливим і уважним. Не будь надто розумним. Жінки не люблять задротів. 

Будь чоловіком, - казали вони. - Збудуй бізнес. Заведи сім’ю. Вирости сина. Посади дерево. Придбай гараж. Утримуй. Заробляй. Заробляй більше. Заробляй ще більше! Подаруй шубу. Купи прикрасу. Даруй квіти. Оберігай. Підтакуй. Співчувай. Ти не так співчуваєш! Не будь черствим, жінки не люблять бурмил. Не будь шмарклею. Будь актуальним. Май молодий вигляд. Май вигляд за віком. Не старій. Чоловіки до смерті повинні бути в формі. Жінки не люблять передінфарктних дідів. Не бухай. Не кури. Не слухай своє ідіотське музло, від нього болить голова. Будь меломаном. Будь вишуканим. Будь собою. 

Одружися. Час завести дітей. Чому ти досі холостяк? Бути холостяком немодно. Покинь друзів-ідіотів. Ходи на побачення. Не фліртуй. Не будь козлом. Не будь скнарою, жінки люблять щедрих. Не зустрічайся з малолітками, ти що, педофіл? Не зустрічайся з старшими, ти що, геронтофіл? Не тягайся за жінками, жінки не люблять бабіїв. Не будь таким затиснутим. Радій. Усміхайся частіше. Догоджай жінкам. Будь досвідченим. Піди на курси. Більше читай. Здай на права, жінки люблять хвацьких. Будь сексапільним. Будь сором’язливим. Будь розкутим. Будь мачо. Не запізнюйся. Не розказуй вульгарних анекдотів. Будь крутим.

Будь чоловіком, - казали вони. - Не матюкайся. Не балакай так багато, ти ж не баба. Не мовчи. Не горбся. Не розсідайся, коли сидиш. Не позіхай. Не чухайся. Не длубайся в носі. Не кричи. Не будь таким гучним. Будь ввічливим. Чому ти такий несміливий? Не смій плакати. Будь як всі. Будь особливим. Тіш її его. Нехай думає, що вона особлива. Догоджай. Усміхайся. Будь милим. Не ний. Бігай за нею. Не дивись на інших. Пиши більше смс. Телефонуй частіше. Дружи з її друзями. Забудь про своїх друзів, у тебе тепер стосунки. Продай гараж. Одягай те, що вона скаже. Не протестуй. Не панікуй. 

Будь чоловіком, - казали вони. - Заплющуй очі на те, що жінки мають тебе за морального виродка. Не дрочи, ти огидний. Не піднімай очей. Не підморгуй. Не витріщайся. Ще подумають, що домагаєшся. Не роби компліментів. Тримай руки при собі. Не вимагай сексу. Мовчи. Не захищайся. Не наполягай. Будь толерантним. Мовчи. Дай зробити з себе ідіота. Будь собою. 

Усміхайся. 

Терпи.

Будь чоловіком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції