Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найближче оточення успішного самця

Марина Фролова дає цінну пораду. Дійсно цінну, не пропустіть.

Знаєте поширену теорію про те, що якщо хочеш зрозуміти, що буде з твоєю жінкою в майбутньому, подивися на її маму. Якщо там неадекватне чудовисько (зовні і внутрішньо) з особистим життям, яке не склалося, живе разом з дорослою донькою, то одразу біжи якомога швидше і далі. А якщо там і бабуся така ж мати-одиначка з недобрим обличчям і нездоровим тілом, у якої сексу не було вже років тридцять (у наш час навіть у сімдесятирічних бабусь є бойфренди), то біжи одразу ж після першого побачення. Це дуже правдиве твердження. Я сама неодноразово зустрічала матерів-одиначок в третьому поколінні. Навіть якщо дівчина цілком спокійна, психічно здорова і подає надії на здорову, щасливу сім'ю і нащадків, така мама зробить все, щоб донька повторила її долю. Прикладів маса. Думаю, у всіх є такі знайомі. Звичайно, бувають винятки з правил, але все ж цей приклад матері швидше норма, ніж виняток.

Але всі жінки хочуть багатого і успішного чоловіка. Так влаштований світ. Успішні і багаті чоловіки всі чимось схожі. Часто вони багато працюють, втомлюються, тому що літають щотижня кудись. У них часто немає часу на побачення і романтику. Іноді навіть немає часу на секс, тому більшість викручується як може. І, напевно, тому сьогодні асексуалів стає все більше. Я знаю одну дівчину-модель, у якого були стосунки з китайським мільярдером, якого завжди і скрізь супроводжували 9 охоронців і який вже давно кинув займатися сексом. Максимум, що він дозволяв з інтиму, – це масаж. Мабуть, стрес від великих грошей і життя в оточенні постійної охорони, призводять до імпотенції.

Коли починаєш стосунки з таким хлопцем і налаштована на щось серйозне, а не на короткий шопінг і секс, який ні до чого не зобов'язує, варто звернути увагу на його найближче оточення. Крім того, з великою часткою ймовірності може виявитися, що все його особисте життя плине на роботі (сім'я успішним чоловікам, як показує практика, не перешкода), справа ще й у тому, що фраза "скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти" виникла не на порожньому місці. Зазвичай люди люблять перебувати в колі собі подібних. Наркомани веселяться з наркоманами, проводячи вечори в оточенні дам і речовин. Любителі випити гуляють і працюють з любителями дорогих і дешевих вин. Любителів курити сигари можна знайти в сигарних клубах, а любителів курити кальян – винятково в кальянних ресторанах. Спортсмени і качки зазвичай мешкають в спортзалі, де вони зав'язують корисні особисті і ділові контакти в колі собі подібних, причому рівень цих контактів може бути від найпростіших знайомих до представників перших осіб держави. І, зрозуміла справа, якщо ви спокійна жінка, у якої все гаразд, хоча сьогодні нас таких теж залишилося мало, хочете здорового та благонадійного чоловіка, з яким варто завести дітей, ви шукаєте спокійного і адекватного. Найближче коло спілкування чоловіка одразу покаже, що він із себе представляє. Цілком імовірно, що він вже переріс дитячі травми, гіперопіку мами і родичів, і стосунки батьків впливають не так сильно на нього і його світогляд, як ті люди, з якими він спілкується щоденно.

Тому, якщо вам пощастило познайомитися з якимось політиком, топ-менеджером або просто керівником будь-якої ланки (саме таких, а не слюсарів і механіків, ми зараховуємо до успішних чоловіків, про які мріє кожна), варто оддразу ж звернути увагу на прес-секретаря або помічницю. Справа в тому, що більшість успішних чоловіків просто-таки живуть на роботі. Вони проводять там час від ранку до ночі, а іноді і тижні у відрядженнях до різних країн. При цьому вони багато часу проводять з прес-секретарями, помічниками, літають скрізь з ними. Іноді перебувають з ними в інтимному зв'язку, іноді ні (бувають і такі, що дивно, чоловіки). І от якщо там виявиться помічниця з нездоровою нервовою системою (навіть у сфері політики та силових структурах бувають спокійні), яка кричить, кидається на вас під час першого знайомства і на інших теж, причому це не ПМС, це багаторічна практика, біжіть одразу. Якщо ви їй не сподобалися з першого погляду, про що вона не забула повідомити, то, навіть якщо вони не коханці, вона все одно буде налаштувати його проти вас. Як одна з найбільш наближених "до тіла" осіб, такі люди, як правило, мають величезний вплив на чоловіка. Навіть більше, ніж рідна мати.

Але найстрашніше, що неадекватна поведінка найближчих співробітників буде означати тільки одне. Він сам такий. Як правило, психічно здоровий чоловік, у якого все гаразд, навіть у такій кримінальній та стресовій країні, як Україна, буде оточувати себе собі подібними. Божевільні зі здоровими працюють рідко. І найсумніше – це те, що, навіть якщо у вас складеться, ви з часом теж можете перетворитися на таку ж істеричку, тому що це його улюблений типаж жінки. Я бачила багато випадків, коли прес-секретар виявлялася буквальною копією дружини або мами. А якщо ви від самого початку знайшли спільну мову, вона тобі сподобалася, то, швидше за все, і сам він нормальний і адекватний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції