Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Про монстрів і людей

"Він козел!" – кажете ви. "Ні, він просто недостатньо сильно вас кохає", – відповідає Христина Абрамовська.

Якщо подивитися список очікувань від чоловіка мрії, то майже кожна дівчина/жінка скаже, що це має бути "порядний, чесний, щедрий, добрий чоловік". І якщо у своєму чоловікові не знаходять цих якостей - йдуть шукати далі, доти, поки не знайдуть (або не знайдуть, кому як пощастить).

Багатьом досі здається, що це лише проблема вибору, пошуку тієї самої ідеальної особистості, яка всі свої суперякості буде використовувати для тебе. "Він така порядна, добра, світла людинка", – кажуть про таких. І якщо ця добра світла людина ще й добре заробляє, то його одразу можна брати в стоси (а потім дивуватися: як же він виявився таким козлом?).

Але невже козлів так багато, і питання лише в неправильному виборі? Одна моя знайома скаржилася на чоловіка: "Це самозакоханий покидьок, який зіпсував життя мені і ще безлічі дівчат! Він схильний до насильства, образ, виносу мозку і взагалі, соціопат і мізогін!"

Проблема була в тому, що я знала цього чоловіка 20 років, і навіть дружила з ним. Зі мною він був дуже ввічливий, спокійний і послужливий. Не їв немовлят, катав мене і мою доньку моторним човном, розповідав анекдоти та історії зі свого студентського життя. Я навіть не могла собі уявити, що він може мені грубіянити, говорити огидні речі або розповідати неприємні подробиці про свою майбутню або колишню дружину. Мені, звісно, деякі дівчата часом говорили про нього різні неприємності. Та коли він приходив до мене додому, нічого подібного не спостерігалося – навпаки, це був приємний молодий чоловік з інтелігентної родини, успішний бізнесмен, який розмовляв декількома іноземними мовами, цитував Жижека, цікавився філософією, охороною тварин та альтернативною музикою.

Інший випадок – коли алкоголік і хам, який не працював і жив за рахунок інших жінок, закохався в одну жінку і кинув пити, знайшов нормальну роботу та став заробляти хороші гроші. І носив її, свою кохану і єдину, на руках. А всі його попередні вважали його козлом, що зіпсував їм життя, негідником і покидьком.

Третій випадок – коли моя одногрупниця розповідала про хулігана-нехлюя, прогульника і задираку: "Ви не знаєте, який він насправді!" – після того, як вони почали зустрічатися. Її розбишака і хуліган виявився ніжним і турботливим, щедрим і уважним. А потім, коли вони одружилися і народили дитину, ще і дбайливим батьком.

У мене є своє пояснення, звідки з'являються стогони про козлів, які обдурили, кинули, змусили повірити, потім кинули у найкращих очікуваннях, виявилися жадібними, огидними, дурними та егоїстичними.

Ясна річ, що до гарної людини, особливо коли вона гарна не тільки внутрішньо, але й зовнішньо, так хочеться пригорнутися і оселитися в її дизайнерській квартирі, щойно вона запропонувала зустрітися знову. І потім, щойно виявиться, що він не розраховував брати на утримання статевозрілу самку, а тим більше заводити з нею дітей і вмирати з нею в один день, розпочинаються проблеми. У нього, безсердечного монстра - в першу чергу, хоча буквально нещодавно він був милою, доброю, світлою людиною, справжнім чоловіком, міцним плечем.

Загалом, ідея всієї моєї колонки в тому, що не буває поганих або хороших чоловіків, жадібних чи щедрих, відкритих або безсердечних. Бувають закохані в конкретну жінку чи ні. Запам'ятайте це, ті, що вірять у козлів! Закоханий чоловік – завжди щедрий. Завжди виконує обіцянки. Завжди вмотивований заробляти і заробляти більше. А якщо чоловік не закоханий, не зацікавлений, не залежний – то це не його проблема. А тієї жінки, яка, попри його байдужість, і далі на ньому висить, вчепившись обценьками.

Залиште свій коментар

Вибір редакції