Apple планує випустити скляний iPhone

Дата публікації
Перегляди
7180
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Apple планує випустити скляний iPhone

Новий iPhone планують зробити із суцільного скла / Фото: AFP

Корпус, виконаний із суцільного скла, краще захищатиме пристрій від води та матиме більш естетичний вигляд.

Компанія Apple опублікувала нову заявку на отримання патенту, в якій описується портативний пристрій з корпусом, зробленим повністю зі скла.

Як йдеться у патенті, корпус такого роду може бути зроблений з "порожньої скляної трубки" або двох шматків скла, з'єднаних разом. Матеріал подібного корпусу повинен мати можливість пропускати радіосигнали, тоді як сам пристрій буде герметичним і, як наслідок, водостійким.

Як зазначають аналітики, в майбутньому подібного роду корпусом можуть оснастити нову модель смартфона iPhone. Моделі iPhone 4 і 4S насправді не так далекі від цієї концепції - їх корпуси вже складаються з двох шматків скла і сталевої рами.

Такого роду технологія виробництва смартфонів "повністю зі скла" може мати цілий ряд очевидних недоліків, кажуть експерти. Так, смартфон, зроблений зі скла, незважаючи на те, що це скло зазвичай є досить міцним, все одно може бути пошкоджений під час падіння. Крім того, у пристрої iPhone є досить багато сенсорів, і деякі з них можуть погано працювати всередині прозорого скляного корпусу.

Ескіз "скляного телефону" з патентної заявки Apple
Втім, у своїй заявці фахівці Apple вже врахували можливість даної проблеми, зазначивши, що деякі частини скляного корпусу можна зробити непрозорими.

Що стосується основних переваг використання скляних корпусів в смартфонах, Apple також перераховує кілька факторів. "Однією з причин, які змушують віддати перевагу склу перед іншими матеріалами, є те, що скло міцне, жорстке, прозоре і передає радіосигнали. Тому воно є придатним матеріалом для корпусу електронного пристрою, призначеного для здійснення бездротового зв'язку", - йдеться у заяві Apple.

"Скляний корпус також може забезпечити портативному електронному пристрою унікальний, естетично приємний зовнішній вигляд. Безшовний корпус, на додаток до свого приємного зовнішнього вигляду, може забезпечити додаткові переваги у вигляді меншої кількості місць для забруднень і проникнення вологи", - зазначають автори патентної заявки Apple.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7180
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація