Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До 2018 року майже половина всіх смартфонів будуть гнучкими

Такий прогноз зробили аналітики компанії DisplaySearch.

Смартфони з гнучким корпусом і дисплеєм до 2018 року займуть 40 відсотків світового ринку. Такий прогноз міститься в доповіді аналітичної компанії DisplaySearch.

За даними аналітиків, в 2013 році частка гнучких смартфонів на ринку склала всього 0,2 відсотка від загальної кількості проданих пристроїв. Але вже до 2015 року вона зросте до 12 відсотків і до 2018 року сягнути 40 відсотків.

Цей прогноз близький до тенденції зміни основного вектора попиту на мобільні абонентські пристрої, яку вважає актуальною компанія Samsung.

Маркетингові аналітики корейського виробника електроніки вважають, що головний тренд ринку мобільних дисплеїв, що існує з початку 2000-х років, зміниться на забезпечення їх гнучкості.

Аналітики Samsung бачать шлях розвитку нового тренда від просто гнучких екранів до дисплеїв, які можна згорнути в трубочку і навіть розтягувати.

Сама Samsung вже пообіцяла випустити смартфон з гнучким екраном в 2014 році. Плани випуску апарату з такою функціональністю анонсувала також і інша корейська компанія LG.

Як повідомлялося раніше, китайські ЗМІ розгледіли в iPhone загрозу національній безпеці. В Китаї переконані, що завдяки iPhone можна викрити державні таємниці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції