Дуров розповів про уразливість Telegram

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Telegram Desktop — єдина платформа, на якій була відсутня можливість відключити однорангові дзвінки.

Уразливість, через яку розкривалися IP-адреси користувачів Telegram, торкнулася 0,01 відсотка дзвінків. Про це повідомив творець месенджера Павло Дуров.

За його словами, Telegram Desktop — єдина платформа, на якій була відсутня можливість відключити однорангові дзвінки. Що стосується дзвінків в мобільному додатку Telegram, вони завжди були більш безпечними, так як ці параметри у них працюють з першого дня.

Дуров зазначив, що, завдяки увазі до вразливісті, роботу Telegram Desktop вдалося зробити сумісною з іншими додатками компанії.

ВідеоTelegram передаватиме номери телефонів користувачів та IP-адреси російським спецслужбам

Правда, якщо на адресу адміністрації месенджера надійде відповідне рішення суду і йдеться про користувачів, підозрюваних у тероризмі. "На даний момент подібних ситуацій не було. Якщо ж такий випадок станеться, то інформація про це буде у звіті, який публікують кожні півроку", - зауважують у Telegram.

Telegram передаватиме номери телефонів користувачів та IP-адреси російським спецслужбам

Нагадаємо, за новими правилами конфіденційності Telegram погодився видавати спецслужбам за рішенням суду дані користувачів, яких запідозрять у тероризмі. У квітні Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзора", постановив заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. Російські провайдери почали блокувати доступ до месенджеру Telegram на території Росії. В результаті щоденна аудиторія мобільного додатку Telegram в Росії знизилася в червні на 21% порівняно з травнем і на 23% — з квітнем.

У свою чергу засновник месенджера Telegram Павло Дуров заявив, що нові правила конфіденційності, за яким месенджер готовий співпрацювати зі спецслужбами і надавати їм IP-адреси і номери телефонів терористів, не будуть працювати в Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції