Російський винищувач пролетів біля українських кораблів. ВМС України оприлюднило відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інцидент трапився під час масштабних навчань.

Російський винищувач Су-27 пролетів поруч із кораблями Військово-Морських Сил України під час командно-штабного навчання "Козацька воля — 2018".

Відео інциденту з'явилося 1 жовтня на сторінці українського флоту у Facebook.

Проліт російського винищувача Су-27 біля кораблів Військово-Морських Сил ЗС України під час виконання ними завдань за призначенням у ході стратегічного командно-штабного навчання «Козацька воля — 2018»

Опубліковано ВМС ЗС України Понеділок, 1 жовтня 2018 р.

Стратегічні командно-штабні навчання "Козацька воля — 2018" відбулися з 25 по 29 вересня. У них були задіяні десантно-штурмові війська, авіація та флот.

Головною метою навчань було "підвищення спроможності органів військового управління Збройних Сил України здійснювати управління угрупуваннями військ та резервами у ході оборонної та контрнаступальної операцій, з одночасним веденням стабілізаційних дій та організацією територіальної оборони держави".

ВідеоУ ВМС України розповіли про провокації росіян на Азовському морі

Їхні судна навмисне наближалися на небезпечно малу відстань до українських кораблів. Не дотримувалися дистанції росіяни і в повітрі. Їхній винищувач наблизився до Ан-26 збройних сил України і це ледь не призвело до трощі. Нині судна продовжують свій шлях до Бердянська, де увійдуть до складу нової військово-морської бази. 

У ВМС України розповіли про провокації росіян на Азовському морі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції