Telegram погодився видавати спецслужбам дані користувачів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

При цьому месенджер не стане надавати ключі для дешифрування повідомлень.

Мессенджер Telegram погодився видавати спецслужбам за рішенням суду дані користувачів, яких запідозрять у тероризмі. Це випливає з оновленої сторінки з політикою конфіденційності месенджера, пише Медуза у вівторок, 28 серпня.

Telegram збирається передавати спецслужбам IP-адреси і номери телефонів підозрюваних. У компанії відзначили, що раніше ніколи не розкривали дані про користувачів. Якщо це трапиться, то відповідна інформація буде представлена ​​на каналі Transparency Reports в звіті, оприлюдненому раз на півроку.

Представники Telegram підкреслили, що месенджер не стане надавати ключі для дешифрування повідомлень. Позиція з цього питання залишилася незмінною.

У "Роскомнадзорі" при цьому повідомили, що готові розблокувати Telegram, якщо месенджер виконає рішення суду і надасть ФСБ ключі шифрування.

Нагадаємо, відсьогодні у Росії почала частково працювати веб-версія Telegram. У квітні Таганський суд Москви задовольнив позов "Роскомнадзора", постановивши заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. Російські провайдери почали блокувати доступ до месенджеру Telegram на території Росії. В результаті щоденна аудиторія мобільного додатку Telegram в Росії знизилася в червні на 21% порівняно з травнем і на 23% — з квітнем.

ВідеоСуд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Засідання тривало лише 19 хвилин, при чому представників компанії Telegram там узагалі не було. Напередодні, засновник компанії Павло Дуров заборонив юристам йти до суду, щоб не легітимізувати його. Представники компанії просили відкласти засідання, втім, суддя відмовила. "Роскомнагляд" потягнув Telegram до суду після того, як компанія відмовилася надати розшифровки повідомлень користувачів.

Суд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції