Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РФ Telegram втратив п'яту частину користувачів

Інші популярні в Росії месенджери не виграли від блокування Telegram.

Щоденна аудиторія мобільного додатку Telegram в Росії знизилася в червні на 21% порівняно з травнем і на 23% — з квітнем, коли сервіс був заблокований. Втрачали користувачів на початку літа та інші популярні месенджери.

Про це пише РБК.

У червні 2018 року мобільним додатком Telegram щодня користувалися в середньому 2,9 млн росіян у віці 12-64 років, що проживають в містах з населенням від 100 тис. чоловік, підрахувала дослідницька компанія Mediascope. Порівняно з квітнем 2018 року, коли щоденна аудиторія програми Telegram досягла історичного максимуму (понад 3,7 млн осіб), падіння в червні склало 23%, порівняно з травнем — 21%.

Інші популярні в Росії месенджери не виграли від блокування Telegram, свідчать вимірювання Mediascope. Якщо в травні щоденна аудиторія мобільного додатку WhatsApp зросла порівняно з квітнем на 8%, до 14,3 млн осіб, то в червні вона знизилася в порівнянні з попереднім місяцем на 2%, до 14 млн. Не зафіксовано різке зростання користувачів і Viber. У травні щоденна аудиторія його мобільного додатку залишилася на рівні квітня, склавши 9,5 млн чоловік, в червні знизилася в порівнянні з травнем на 8%, до 8,7 млн чоловік. Втратив у перший літній місяць користувачів і Skype.

ВідеоСуд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Засідання тривало лише 19 хвилин, при чому представників компанії Telegram там узагалі не було. Напередодні, засновник компанії Павло Дуров заборонив юристам йти до суду, щоб не легітимізувати його. Представники компанії просили відкласти засідання, втім, суддя відмовила. "Роскомнагляд" потягнув Telegram до суду після того, як компанія відмовилася надати розшифровки повідомлень користувачів.

Суд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Нагадаємо, Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзора, постановивши заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. Російські провайдери почали блокувати доступ до месенджеру Telegram на території Росії. Однак перші спроби стали невдалими: в Росії заблокували тисячі електронних адрес, але Telegram продовжував працювати.

Вибір редакції