Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Apple дозволила оновити Telegram для користувачів iOS

Вона містить у собі ряд нововведень, в тому числі оновлення порядку процесу обробки персональних даних у відповідності з регламентом GDRP.

Компанія Apple дозволила Telegram випустити в App Store нову версію програми для користувачів мобільної операційної мережі iOS.

Про це повідомив засновник месенджера Павло Дуров.

"Apple тільки що розглянула останнє оновлення Telegram для iOS, і ми змогли відправити нову версію з довгоочікуваними виправленнями і поліпшеннями в AppStore", - повідомив Дуров у своєму Telegram-каналі у п'ятницю.

"Спасибі, Apple!" - написав він.

Вона містить у собі низку нововведень, в тому числі оновлення порядку процесу оброблення персональних даних  відповідно до регламенту GDRP (General Data Privacy Regulation).

ВідеоСуд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Засідання тривало лише 19 хвилин, при чому представників компанії Telegram там узагалі не було. Напередодні, засновник компанії Павло Дуров заборонив юристам йти до суду, щоб не легітимізувати його. Представники компанії просили відкласти засідання, втім, суддя відмовила. "Роскомнагляд" потягнув Telegram до суду після того, як компанія відмовилася надати розшифровки повідомлень користувачів.

Суд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Раніше Дуров скаржився на те, що Apple не дозволяє Telegram завантажити оновлення для iOS після того, як російська влада зажадала видалити додаток з AppStore (зокрема, із-за цього перестали працювати стікери).

Нагадаємо, Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзору, постановивши заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. Російські провайдери почали блокувати доступ до месенджеру Telegram на території Росії. Однак перші спроби стали невдалими: в Росії заблокували тисячі електронних адрес, але Telegram продовжував працювати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції