Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ведучий Сергій Іванов після походу до СБУ у справі Бабченка: "Ми можемо стати мішенями"

Всі учасники зустрічі дали підписку про нерозголошення таємниці слідства.

Ведучий ток-шоу "Право на владу" Сергій Іванов у п'ятницю, 1 червня, був викликаний в Службу безпеки України у справі щодо інсценування вбивства журналіста Аркадія Бабченка.

Про це Іванов розповів ТСН.ua.

За його словами, на зустрічі, окрім нього, були присутні й інші відомі люди. Всі учасники дали підписку про нерозголошення таємниці слідства. На зустрічі мова йшла про обставини організації замаху на Бабченка і можливі подібні замахи.

"Всі учасники зустрічі - це відомі та публічні люди. Якщо б кожен з них опинився на місці Бабченка, ефект був би приблизно таким самим. Нас попередили, що ми перебуваємо у групі ризику і потенційно можемо стати мішенями бойовиків, які працюють під керівництвом російських спецслужб", - розповів Сергій Іванов.

Ведучий "Право на владу" додав, що з ним провели "певні слідчі дії" і запропонували надати охорону. Остаточного рішення з цього приводу він ще не прийняв.

За результатами зустрічі і виходячи з інформації, якою Іванов володіє, він вважає виправданою спецоперацію за участю Бабченка. "Інсценування його вбивства я вважав і вважаю абсолютно законним і правильним методом для викриття організаторів і замовників. Простіше кажучи, "вбили" його не даремно", - сказав ведучий "Право на владу".

Сергій Іванов також зазначив, що у нього немає підстав вважати, що силовики влаштували зустріч заради піару чи для того, щоб забезпечити лояльність журналістів.

"Як для піар-акції - надто великі ресурси задіяні. Можна було б зробити набагато простіше, без залучення значного оперативно-слідчого ресурсу і без участі перших керівників силового блоку держави", - сказав Іванов.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що імітація вбивства Аркадія Бабченка дозволила слідству отримати список із 47 потенційних жертв замаху. Переважно, це - відомі українські та екс-російські журналісти.

У п'ятницю ввечері, 1 червня, стало відомо, що багатьох журналістів викликали на зустріч в СБУ. Наразі відомо, що на ній були українські журналісти Осман Пашаєв, Соня Кошкіна та Тетяна Даниленко, а російські журналісти, які живуть в Україні, Матвій Ганапольський та Євген Кисельов.

ВідеоОрганізатор вбивства Бабченка хотів вбити активіста з Одеси та екс-офіцера ФСБ – Луценко

Спецслужби мають повний список з 30 осіб, яких пропонував кілеру вбити Борис Герман. Імен генпрокурор України не назвав, але зауважив, що серед них були активіст Євромайдану з Одеси та колишній офіцер ФСБ, який нині живе в Україні. Всім особам зі списку забезпечать безпеку.

Організатор вбивства Бабченка хотів вбити активіста з Одеси та екс-офіцера ФСБ – Луценко

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції