Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Telegram створить блокчейн-сервіс - ЗМІ

Telegram збиратиме дані користувачів: паспорт, права та рахунки.

Месенджер Telegram створив перший сервіс для власної блокчейн-платформи Telegram Open Network. 

Мова йде про Telegram Passport. Цей сервіс дозволить користувачам Telegram зберігати свої персональні дані безпосередньо в месенджері.

Повідомляє газета "Ведомости", посилаючись на власні джерела.

Ця платформа зможе ідентифікувати користувачів Telegram: необхідні документи достатньо буде один раз завантажити в месенджер. Потім через Telegram їх можна буде миттєво передавати сервісів-партнерам та користуватися їхніми послугами як всередині платформи, так і на основних сайтах сервісів.

Доступ до персональних даних та копій документів залишиться тільки у користувача - він зашифрує їх своїм паролем двофакторної аутентифікації і сам месенджер не матиме до них доступу. Сервіс отримає ці дані, тільки коли користувач сам підтвердить згоду їх передати, йдеться на закритій сторінці сайту telegram.org.

Telegram Passport зможе збирати дані паспорта, закордонного паспорта, водійські права, комунальні рахунки, довідки про банківські рахунки, а також просити користувача сфотографуватися.

Раніше повідомлялось, що особи, що потрапили до санкційних списків США, Великої Британії, Євросоюзу і Ради Безпеки ООН, не зможуть взяти участь в жодному з раундів закритого ICO (initial coin offering — первинне розміщення монет криптовалюти або токенів, які дають їхнім власникам певні права) проекту Telegram Open Network (TON) російського підприємця Павла Дурова.

ВідеоУ Росії погрожують заблокувати популярний месенджер Telegram

Служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій вимагає, аби компанія "Телеграм" упродовж 15 днів надала ключі для розшифровки повідомлень користувачів. Інакше обіцяють обмежити доступ до месенджера, який налічує понад сотню мільйонів користувачів.

У Росії погрожують заблокувати популярний месенджер Telegram

Залиште свій коментар

Вибір редакції