Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фізики вигадали спосіб переходу в паралельний світ

Експерименти з перенесення нейтронів у паралельний Всесвіт почнуться цього року.

Установка для отримання ультрахолодних нейтронів
www.ill.eu
Установка для отримання ультрахолодних нейтронів
Фізики з'ясували, що експерименти, пов'язані з подорожжю нейтронів між паралельними світами, цілком можливі на сучасній апаратурі.

У рамках нового експерименту вчені розглядали тривимірний простір як 3-брану - свого роду поверхню в просторі більшої розмірності.

Зазначимо, у 2011 році фізики вже встановили, що дві паралельні 3-брани можуть обмінюватися ферміонами в присутності досить потужного магнітного поля.

Тепер вчені розглянули це питання на практиці. Зокрема, вони розглядали ультрахолодні нейтрони.

Такі нейтрони можуть бути замкнені в спеціальних посудинах у вакуумі. У таких умовах ці частинки зберігають для вивчення, зокрема, бета-розпаду.

Вчені визначили, що при зіткненні зі стінкою посудини існує ненульова ймовірність того, що нейтрон перескочить в інший Всесвіт.

Дослідникам вдалося оцінити цю ймовірність зверху. При цьому вони говорять, що для перевірки гіпотези достатньо провести експеримент, аналогічний експериментам з вивчення бета-розпаду, тривалістю більше року.

За словами вчених, зміни гравітаційного потенціалу повинні впливати на параметри розпаду, що можна буде зареєструвати.

Науковці також відзначають, що головною особливістю їх роботи є те, що вона дозволяє отримати експериментальні підтвердження існування паралельних світів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції