Google оновить пошуковик

Дата публікації
Перегляди
3388
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Google оновить пошуковик

Зміна основного алгоритму пошуку зачепить до 35% запитів / Фото: creep.ru

Пошуковик буде визначати, чи цікавлять даного користувача найостанніші результати або дані за попередні роки.

Пошуковик Google буде визначати, чи цікавлять даного користувача "найсвіжі" результати або дані за попередні роки. За оцінками Google, зміна зачепить до 35% запитів.

Google переглядає спосіб надання інформації у відповідь на пошукові запити.

Пошуковик буде визначати, чи цікавлять даного користувача найостанніші результати або дані за попередні роки.

За оцінками Google, зміна основного алгоритму пошуку зачепить до 35% запитів. У компанії стверджують, що результати стануть доречнішими.

Google вважає, що ці зміни виділять систему на тлі конкурентів. У пошуковій системі Bing, що розробляється Microsoft, акцент робиться на так званий "соціальний пошук".

"Результати пошуку гарні в свіжому вигляді, як гарячі пиріжки прямо з духовки або як холодні свіжі фрукти в спекотний літній день", - написав у своєму блозі співробітник Google Аміт Сінгал.

"Впроваджувані зміни дозволять пошукачеві здогадуватися: яких результатів хоче користувач - за останній тиждень, сьогоднішній день або навіть дану хвилину", - стверджує Сінгал.

Наприклад, пише представник Google, користувач, запитувач інформацію за фразою "Occupy Oakland protests" ("протести в Окленді"), напевно, захоче отримати найсвіжіші новини.

Також саму останню інформацію захочуть ті, хто шукає в мережі результати спортивних матчів або фінансові звіти компаній.

Інші типи пошуку можуть виводити на екран старі результати. Наприклад тим, хто шукає рецепт томатного соусу для пасти, підійдуть сторінки, яким кілька місяців або навіть років.

Оновлення, що дозволяє бачити "найсвіжіші" результати, спирається на проведену у серпні 2010 року зміну базової структури основної системи індексації Google (назване Caffeine). У підсумку було спрощено механізм оновлення індексів і додавання нових джерел інформації.

Аналітик Денні Салліван вважає, що останні зміни величезні. Останнє велике оновлення алгоритму Google, відоме як Panda, вплинуло лише на 12% запитів.

Разом з тим Салліван вважає, що поновлення можуть мати потенційні недоліки.

"У гонитві за свіжістю може постраждати релевантність, - пише аналітик, - можуть також з'явитися нові шляхи для розсилання спаму".

Читайте також:

Google оновив інтерфейс поштового сервісу Gmail

Google дозволить нишпорити по магазинах і будівлям

ЦРУ та Google навчилися передбачати майбутнє

Google закриє декілька популярних сервісів задля Google+

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3388
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація