ЦРУ та Google навчилися передбачати майбутнє

ЦРУ та Google навчилися передбачати майбутнє

Завдяки розробці нової технології можна передбачити політичні кризи, спалахи хвороб тощо. / Фото: daylife.com

Завдяки розробці нової технології, яка аналізує новини, можна передбачити політичні кризи, спалахи хвороб, основні зміни на ринку, брак ресурсів та стихійні лиха.

Шведсько-американська компанія, яка підтримується ЦРУ, стверджує, що розроблена нею нова технологія може передбачати спалахи захворювань, терористичні загрози, економічні коливання і брак ресурсів.

Компанія Recorded Future з виробництва програмного забезпечення розробила програму, яка спеціалізується в області інтелектуального аналізу.

Її покровителями виступають інвестиційна структура ЦРУ - In-Q-Tel і Google. Розробники покладають надію, що запобігання терактів може стати одним із прикладів активного використання цієї програми.

За допомогою "тимчасового двигуна аналітика", цей інструмент прогнозування допомагає експертам передбачати події і тенденції, переглядаючи сотні тисяч публікацій новин, блогів, відкритих джерел, комерційних видань, сайти урядів, фінансові бази даних та багато іншого.

Потім програма сортує безліч загальнодоступної інформації, прагнучи виявити зв'язки, витягти найбільш важливе, зіставити і візуалізувати інформацію, яка розкриває ймовірнісні моделі минулого, теперішнього і майбутнього практично з усіх аспектів діяльності людини.

Компанія стверджує, що її інструмент буде настільки чутливий до змін даних, що зможе навіть випереджати новини та передбачити політичні кризи, спалахи хвороб, основні зміни на ринку, брак ресурсів та стихійні лиха.

Їхня ідея полягає в розробці програми, яка аналізуючи новини, передбачає, як це відіб'ється на окремих акціях і на ринках в цілому.

Читайте також:

Facebook збирає досьє на тих, хто ще не зареєстрований

Число Пі вирахували з точністю до 10 трильйонів знаків

Вчені пророкують кінець світу через кілька мільярдів років

Українці вимруть через 1200 років, росіяни - через 800

Повʼязані теми:

Наступна публікація