Google претендує на інтернет-портал Yahoo!

Дата публікації
Перегляди
1776
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Google претендує на інтернет-портал Yahoo!

Google почав переговори про покупку Yahoo!

Компанія Google почала переговори з посередниками про можливу участь у придбанні інтернет-порталу Yahoo!, пише The Wall Street Journal з посиланням на обізнане джерело.

За словами співрозмовника видання, остаточного рішення про те, що Google буде претендувати на купівлю Yahoo!, поки прийнято не було, і не виключено, що переговори завершаться безрезультатно.

Відомості про можливий продаж Yahoo! стали надходити у вересні 2011 року, коли стало відомо про готовність китайської компанії Alibaba і корпорації Microsoft придбати інтернет-портал. Як причину продажу Yahoo! називалася незадовільні результати компанії.

За даними The Wall Street Journal, Google в першу чергу цікавить продаж реклами на сторінках Yahoo! Видання зазначає, що ймовірна угода може викликати протести антимонопольних служб, так як обидві компанії займаються пошуковим бізнесом.

Згідно зі звітом ComScore, Google займає близько 65 відсотків пошукового ринку США, тоді як на частку Yahoo! припадає 15,5 відсотка. У 2008 році компанії намагалися домовитися про партнерство в області продажу рекламних площ, проте операція зірвалася через протест антимонопольників.

Нагадаємо, Google займає перше місце у рейтингу нійшанованіших компаній світу, складеному Reputation Institute.

Згідно з рейтингом найдорожчих у світі брендів 2011 року британської компанії Brand Finance Google посів першу стрічку з показником вартості 44,3 млрд доларів.

Читайте також:

Прибутки Google за три місяці виросли майже на 40%

Google заробив на власній соцмережі 20 мільярдів доларів

Google оштрафували на півмільярда доларів за рекламу онлайн-аптек

Аналітики Standard & Poor's рекомендують продавати акції Google

Google розробив нову платіжну систему

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1776
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація