Вчені пророкують кінець світу через кілька мільярдів років

Вчені пророкують кінець світу через кілька мільярдів років

Ілюстрація / Фото: Архів

Румунський вчений впевнений, що кінець світу не настане допоки не закінчиться енергія Сонця, якої, в свою чергу, має вистачити на кілька мільярдів років.

Енергія Сонця, від якої залежить життя на Землі, розрахована ще на кілька мільярдів років, тому кінець світу, про який так багато говорять провісники, саме на цей термін і відкладається.

Про це заявив авторитетний вчений-фізик, декан фізичного факультету Бухарестського університету, член Інституту Фізики Землі та астрофізики Олександру Жипа.

"Не потрібно забувати, що у фізиці все можливо. Тією чи іншою мірою. Існує імовірність певного зміщення Північного географічного та Північного магнітного полюсів із Південними, однак, це жодним чином не призведе до руйнування планети", - стверджує вчений.

Фізик дотримується думки про імовірність зникнення деяких форм життя на Землі або зміни їхньої поведінки, але серйозні дослідники не схильні говорити про зникнення життя на землі взагалі.

"Дослідники повинні сконцентрувати свої зусилля на вивченні ступеня впливу магнітних полів на флору і фауну Землі, але не на прогнозах імовірності виникнення катастроф, у тому числі і кінця світу", заявив він.

"Перед ученими не лише Румунії, а й більшості країн стоїть значно більш серйозна проблема - оснащення інститутів фізики сучасною, досконалою технікою для дослідження всіх феноменів, у тому числі і негативних, які відбуваються на Землі і "всередині" неї, тому я б не став драматизувати ситуацію, піддаючись впливу всіляких "спекулянтів" від фізики", - підсумував Олександру Жипа.

Нагадаємо, що відомий американський проповідник Гарольд Кемпінг передрікав кінець світу на 21 жовтня 2011 року, о 18:00 у кожному часовому поясі Землі.

Читайте також:

Американський проповідник, який передрікав кінець світу, втратив голос

NASA назвали дату реального апокаліпсису на Землі

Китайський мільйонер будує "Ноїв ковчег" на випадок апокаліпсису (відео)

Cкладено список порад, як людству пережити кінець світу 2012 року

Повʼязані теми:

Наступна публікація