Китайський мільйонер будує "Ноїв ковчег" на випадок апокаліпсису (відео)

Китайський бізнесмен замовив будівництво "Ноєвого ковчега" зі старих нафтових цистерн. Він переконаний, що наступного року Земля піде під воду.

Зварювальник Хо Жіан з центрального Китаю зізнався, що він виконує незвичайне замовлення - проектує і будує "Ноїв ковчег" зі старих нафтових цистерн.

Таке розпорядження одного багатого бізнесмена, який переконаний, що наступного року відбудеться всесвітній потоп і все живе на землі піде під воду.

9-метрове судно буде оснащене всіма зручностями, включаючи кухню та ванні кімнати. Більш того, при будівництві ковчега буде застосована технологія, яка використовується в галузі космонавтики, - вона не дасть воді просочитись усередину через вікна та двері.

На реалізацію цього задуму завбачливий мільйонер вже виділив 20 000 євро.

"Він вірить у те, що нас усіх чекає грандіозна повінь, і тому хоче, щоб у нього був власний ковчег, де він зможе врятуватися разом зі своєю родиною," - пояснює Хо, який намагається якомога швидше закінчити роботу й здати об'єкт.

"Він навіть хоче, щоб я прилаштував до ковчега колеса. Тоді він зможе возити його за собою повсюди на буксирі, не хвилюючись, що в день катастрофи він буде далеко від свого притулку", - додає він.

Утім, ковчег китайського бізнесмена меркне на тлі шедевральної реконструкції голландця Йохана Хойберса, який викликав сенсацію в ЗМІ в липні цього року. Він вирішив побудувати ковчег аналогічний біблійному.

Зараз "Ной з Голландії" закінчує роботу над своїм епічним кораблем, розміри якого становлять 150м в довжину, 15м у висоту і 25 м у ширину. На борту в нього навіть є справжні тварини.

Читайте також: 

Нідерландець будує точну копію Ноєвого ковчега на випадок потопу (відео)

Пентагон попередив американців про великі апокаліптичні катастрофи

У Техасі озеро стало кривавого кольору, віруючі заговорили про кінець світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: