Google продемонструвала перший прототип модульного смартфона

Дата публікації
Перегляди
6481
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Google продемонструвала перший прототип модульного смартфона

Google Ara в розібраному вигляді / Фото: vesti.ru

Компанія показала перші результати своєї роботи над модульним смартфоном.

Компанія Google на конференції Launch в Сан-Франциско показала прототип модульного смартфона, який отримав оновлену назву Google Ara.

І хоча наданий зразок ще не працює, він показав, як буде виглядати модульний смартфон.

Апарат буде складатися з двох умовних частин: платформи, так званого ендоскелету і набору модулів, які кріпляться з двох сторін на спеціальні пази. У модулях знаходяться основні складові смартфона: екран, процесор, оперативна і внутрішня пам'ять, додатковий акумулятор, камера, модулі зв'язку та інші необхідні частини.

Фіксація модулів здійснена за рахунок невеликих внутрішніх затискачів і магнітів. Які дозволяють надійно утримувати модулі на місцях.

Як вже стало відомо, ендоскелет буде випускається в трьох розмірів: міні, який можна порівняти з розміром мінісматрфона, середній - близько 5 дюймів і великий - порівнянний за розміром з планшетом. Також ендоскелет може містити в собі акумулятор і Wi-Fi або бути простим металевим каркасом.

Також Google анонсував і орієнтовні ціни на ендоскелет. Так середня за розміром платформа, в якій вмонтовано акумулятор і Wi-Fi обійдеться в 50 доларів, а ендоскелет без них обійдеться в 15 доларів.

Як очікується, продажі Google Ara почнуться на початку наступного року.

Нагадаємо, що відомий футуролог Рей Курцвейл, який працює технічним директором в Google, передрікає появу майбутнього з фантастичних фільмів вже в найближчі 15 років.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6481
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація