Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США запускають першу в світі загальнодоступну 5G-мережу

Мережа запрацює з 11 квітня.

Американський оператор мобільного зв’язку Verizon повідомила про запуск першої загальнодоступної мережі 5G, пише The Verge.

П'яте покоління мобільного зв'язку 5G запрацює у Чикаго і Міннеаполісі. До кінця нинішнього року поширить покриття у ще 30 міст. Місячна вартість послуг оператора – стартує від 85 доларів, а додаткова плата за інтернет - 10 доларів.

Першим смартфоном, доступним для користувачів в мережі 5G, буде Moto Z3 з 5G Moto Mod. Наприкінці року випустять Samsung Galaxy S10 5G і LG V50 ThinQ.

Раніше у каліфорнійському місті Мілл-Велл заборонили встановлювати антени для мережі 5G у житлових районах. Місцеві жителі бояться, що це може викликати захворювання на рак.

Нагадаємо, керівник Національної комісії регулювання зв'язку та інформатизації Олександр Животовський заявив, що 5G з'явиться в Україні не раніше 2020 року. Для цього потрібні додаткові частоти. Крім того, офіційно формат 4G запрацював в Україні навесні минулого року. Мережа охопила 20 найбільших міст. Ліцензії на 4G-зв'язок отримали три мобільні оператори - "Водафон Україна", "Київстар" та lifecell.

ВідеоІнтернету виповнилося 30 років

Саме цього дня 1989 року британський винахідник Бернерс-Лі запустив першу систему, завдяки якій тепер можна передавати текст і зображення через браузер. За кілька років її назвуть Всесвітньою павутиною і запустять перший сайт.  

Інтернету виповнилося 30 років

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції