У Белфасті відтворили "Титанік"

Дата публікації
Перегляди
2438
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Белфасті відтворили "Титанік"

За допомогою тривимірного зображення точно відтворено внутрішнє оздоблення "Титаніка"

До сторіччя загибелі "Титаніка" створили цілий квартал присвячений лайнеру.

В Північній Ірландії на території суднобудівного заводу, де був створений "Титанік", з'явився цілий квартал, присвячений легендарному лайнеру. Центром туристичного комплексу стане музей "Титаніка", внутрішнє оформлення якого повторює інтер'єр судна.

Сучасні технології дають можливість відвідувачам музею відчути себе на борту легендарного лайнера. За допомогою тривимірного зображення точно відтворено внутрішнє оздоблення "Титаніка".

"Позаду мене ви бачите копію сходів, тих, які були на справжньому "Титаніку". Також у нас є велетенський зал для танців, напевно, найбільший у Північній Ірландії. У ньому можуть вміститись 750 осіб. У нас вже багато охочих провести тут вечірки та навіть весілля", - розповів представник "Titanic Belfast CEO" Тім Хасбендс.

Також тут зібрані фотографії, документи та предмети із затонулого корабля. Каюта музейного "​​Титаніка" оформлена справжніми меблями. А з вікна музею відкривається вид на верф, звідки в 1912 році на воду було спущено корабель.

Відкриття музейного комплексу заплановано на 31 березня 2012 року.

Нагадаємо, що пасажирський лайнер затонув після зіткнення з айсбергом в Атлантичному океані в ніч на 15 квітня 1912 року, забравши собою життя 1517 осіб.

У Белфасті відтворили "Титанік"

У Белфасті відтворили "Титанік"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2438
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація