Вчені знайшли спосіб повернути лисим пишну шевелюру

Вчені дослідили, що після прийому препарату астрессін-Б, лисі покриваються волосяним покривом. Щоправда, поки такі досліди проводилися лише на мишах.

Американські вчені з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі в ході досліджень впливу антистресових препаратів на травну систему несподівано знайшли засіб від облисіння.

Фахівці використовували генномодифікованих піддослідних мишей, які страждали від надлишку стресового гормону CRF. З плином часу гризуни починали лисіти.

Піддослідним робили ін'єкції препарату астрессін-Б, який блокує дію CRF. Через три місяці експерти провели гастроентерологічне обстеження всіх мишей, після чого розрізнити генномодифікованих мишей від звичайних було просто неможливо. Майже всі миші, які до цього були лисими, поросли густою шерстю.

"Майже 100 відсотків мишей знову покрилися шерстю. Неймовірний ефект!" - сказав один з учених Каліфорнійського університету.

Нагадаємо, раніше аргентинські вчені виявили, що прийом поширених ліків для лікування облисіння може призвести до розвитку еректильної дисфункції. Незважаючи на це, більшість чоловіків не готові припиняти його прийом.

Відзначимо також, що на сьогодні причини виникнення облисіння поки не зрозумілі, проте експерти пов'язують це захворювання з чоловічим гормоном тестостероном. Крім того, облисіння зазвичай передається у спадок.

Читайте також:

Чоловіки з красивою шевелюрою - погані коханці

Вчені встановили причину чоловічого облисіння

Наомі Кемпбелл облисіла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: