"Юнона" передала унікальні знімки Юпітера

Це перші інфрачервоні зображення північного і південного полюсів Юпітера.

Космічний апарат Juno ("Юнона") передав на Землю унікальні фотографії Юпітера.

Про це пише NASA.

Зонду вдалося сфотографувати небесне тіло в раніше не бачених ракурсах. Вперше були зафіксовані інфрачервоні зображення Юпітера крупним планом. Це перші інфрачервоні зображення північного і південного полюсів Юпітера, які показали теплі і гарячі плями, які вчені ніколи не бачили їх раніше.

“Юнона” передала уникальные снимки Юпитера
NASA

Із знімків північного полюса можна отримати відомості про штормову системі газового гіганта. Полюс виявився більш блакитним, ніж інша частина планети, і в цьому районі багато штормів. Фотокамері "Юнони" допомагали робити знімки ще вісім наукових апаратів, їм вдалося зафіксувати чудові зображення Юпітера на його північних та південних полярних областях в інфрачервоному діапазоні.

У Сатурна є шестикутник на північному полюсі, але нічого схожого на Юпітері немає. Найбільша планета Сонячної системи воістину унікальна.

Нагадаємо, що раніше автоматична міжпланетна станція Juno прибула до Юпітера. Як інформує NASA, подорож від Землі до найбільшої планети Сонячної системи станції тривала близько п'яти років. Станція Juno буде обертатися навколо Юпітера по еліптичній орбіті на відстані п'яти тисяч кілометрів від атмосфери.

ВідеоАмериканський дослідницький апарат "Юнона" вийде на орбіту Юпітера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: