Чоловік Тимошенко у Чехії жадає отримати спокій - експерт

Чоловік Тимошенко у Чехії жадає отримати спокій - експерт

Олександр Тимошенко хоче особистого спокою - експерт / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

За словами експерта, для чоловіка Тимошенко особистий спокій та впевненість у своєму правовому стані важливіші за усе.

Олександр Тимошенко "давно вже живе своїм життям" і можна тільки здогадуватися, наскільки відносини в їх сім'ї Тимошенків мають традиційних характер.

Про це Gazeta.ua розповів директор Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергій Толстов.

"Оскільки він не є політиком і не має політичних амбіцій, для нього, мабуть, особистий спокій і впевненість у своєму правовому стані важливіші, ніж ті ігри, в які грає його формальна жінка", - сказав Толстов.

За його словами Олександр Тимошенко має достатньо коштів для того, щоб жити покійно, не втручаючись у політику.

"Статус біженця для нього - вихід. Не думаю, що йому особисто приємна та роль, яку він час від часу відігравав протягом процесу від Тимошенко. Я думаю, що для нього це спокійний спосіб вийти з цієї колотнечі", - наголосив Толстов.

Він також наголосив, що чоловік Тимошенко має достатні можливості отримати політичний притулок, оскільки політичний клімат для цього достатньо сприятливий.

"У Чехії досить ліберальне законодавство щодо політичного притулку і достатньо сильна підтримка Тимошенко у політичних колах. Питання у тому, чи справді чоловік Тимошенко почувається в Україні в небезпеці? Якщо це дійсно так, то це повинно викликати сильне занепокоєння", - сказав експерт.

Як повідомлялося раніше, Олександр Тимошенко попросив політичний притулок в Чехії. Соратники Тимошенко пояснили такий крок тиском на екс-прем'єра через її сім'ю.

6 січня у МВС Чехії таки підтвердили, що Олександр Тимошенко отримав політпритулок, проте Київ і Брюссель поки ігнорують це.

Читайте також:

Чоловік Тимошенко просить притулку в Чехії через тиск на нього – "Батьківщина"

У Тимошенко заперечили, що їй робили аналіз крові

Київ і Брюссель поки ігнорують надання політпритулку Тимошенку

Донька Тимошенко поки не збирається шукати притулку за кордоном

Повʼязані теми:

Наступна публікація