Де зараз Саакашвілі? Інтерактивна мапа переміщень політика

Саакашвілі зібрався в тур по всій Україні. Де перебуває політик - можна подивитися на нашій мапі.

У неділю, 10 вересня, Міхеіл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в'їхав на територію України через КП "Шегині". Це йому вдалося за допомогою прихильників, які здійснили прорив через український кордон.

Прикордонна служба звернеться до суду, щоб зафіксувати порушення кордону з боку політика за 204 статтею КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

10 прикордонників та 11 поліцейських постраждали на пункті пропуску внаслідок прориву. Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за фактом прориву кордону по ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України. Також інцидент розслідується за статею "про опір співробітникам правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків".

13 вересня екс-президент Грузії обіцяв розпочати своє турне Україною - першім містом для відвідин було обрано Чернівці. Ми створили інтерактивну мапу, на якій можна відстежувати, де зараз перебуває Саакашвілі.

У Львові правоохоронці повідомили про підозру колишньому заступнику генерального прокурора, члену політради партії "Рух нових сил" Давіду Сакварелідзе. Згідно з документом, його підозрюють за трьома статтями Кримінального кодексу: групове порушення громадського порядку, незаконне переправлення осіб через державний кордон України та опір представникові правоохоронного органу. 

Залиште свій коментар