"Я покину Львів". Саакашвілі бере курс на Київ

Він розповів, що проїдеться з туром містами України.

Лідер "Руху нових сил" Міхеіл Саакашвілі планує залишити Львів 12-13 вересня.

"Сьогодні-завтра я покину Львів, я не буду тут постійно", – сказав він біля готелю у Львові, передають "Українські новини".Політик розповів, що поїде в тур Україною та відвідає багато населених пунктів, зокрема, Рівне та Дніпро.

Після цього Саакашвілі збирається приїхати до Києва:

"Я обов'язково приїду в Київ у найближчі дні і тижні", – зауважив екс-очільник Одеської ОДА.

Саакашвілі додав, що буде пересуватися наземним транспортом, адже без паспорта не зможе літати літаком.

ВідеоМихеіл Саакашвілі після перетину кордону оселився у Львові

Нагдаємо, 10 вересня Міхеіл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець", що у Львівській області. Кордону він дістався автобусом.

Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль - Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". 

За допомогою прихильників Міхеіл Саакашвілі дістався території України. Прикордонна служба звернеться до суду, щоб зафіксувати порушення кордону з боку політика за 204 статтю КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

10 прикордонників та 11 поліціянтів постраждали і на пункті пропуску внаслідок прориву. Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за фактом прориву кордону по ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України. також інцидент розслідується за статею "про опір співробітникам правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків". 

Залиште свій коментар